Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Co je to Událost

Co je Událost

 (podle Cobry)

Jedna z velmi důležitých událostí, se týká tzv. "kompresního průlomu". "Kompresní průlom", je situace, kdy se síla "světla" nad povrchem planety a síla "světla" pocházející z pod povrchu planety, setkají ve středu, který se nachází na povrchu planety. Doufám, že se všichni shodneme na tom, že existují určité frakce, které podporují světlo a podporují osvobození, přičemž tato frakce existuje uvnitř naší sluneční soustavy.

Také existují jisté frakce, které podporují světlo a osvobození planety, přičemž tyto frakce existují pod povrchem naší planety. S jistým druhem nadsázky lze říci, že tyto frakce postupují směrem k povrchu naší planety, protože povrch planety, je hlavním bojištěm, je hlavním tématem celé této situace, která se neomezuje pouze na planetu Zemi.

Když dojde k "průlomu", pak dojde k tomu, co je obecně nazýváno "Událostí". "Událost", je vlastně ve stejném okamžiku mnoho věcí. Pokud síla světla převezme do svých rukou hromadné sdělovací prostředky a uvolní-li zpravodajské služby informace o zapojení mimozemské inteligence, informace o zločinech globálně-mocenského systému a o pokročilých technologiích, pak by tyto informace měly být zveřejněny v plném rozsahu.

To je jedna věc. Druhou věcí, je fyzické zatčení celé řady klíčových jedinců, kteří se nachází v horních patrech globálně-mocenského systému. Třetím důležitým faktorem, je budoucí forma finanční světové infrastruktury, kterou již delší dobu připravuje východní aliance a samozřejmě ve hře je i příprava na první oficiální kontakt mezi pozemskou civilizací a jinými pozitivně naladěnými mimozemskými rasami, které existují po celé galaxii.

Součástí oné "Události", je samozřejmě i "aktivační bod", kterým celý tento dlouhý a náročný proces bude spuštěn. To je jen krátký přehled toho, co souvisí s "Událostí". A k tomu tu máme puls energií galaktického jádra, které také po své vlastní linii velmi výrazně stimulují procesy změn uvnitř naší sluneční soustavy včetně naší planety.