Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Čtvrtý kontakt - Karl

Na úvod spojení jsme se Sárou probíraly stupně zasvěcení, živel  vody, země, vzduchu a ohně. Dostala jsem pokyny pro zasvěcení do živlu éteru. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Shanti se ptá, jak je to ve vaší realitě s uprchlickou krizí. Můžeš to prosím popsat?"

" Černá invaze proběhla, ale je to jen zástěrka pro hlavní cíle Elity. Pro tvojí představu nyní musí všechny ženy nosit zakryté vlasy. Do dvou let budou ženy vidět svět pouze za látkou s průzorem. Začali také všem ženám do 57 let provádět obřízku - vyříznutí klitorisu a stydkých pysků."

"A co na to vaši muži?"

"Začali revoltovat, ale pochytali je a zavřeli do novodobých koncentračních táborů"

V této fázi rozhovoru došlo ke zvláštní události. Shanti najednou začal vzlykat jako dítě, plakal a fňukal: "já mám strach, kde je maminka. Před chvílí tu byla a já se moc bojím. (vzlyká)."

Zeptala jsem se, kdo je teď v kanálu.

"Já jsem Karl (stále vzlyká), mám dvě sestry, maminka nás učí..."

"Karle, uvolni kanál," řekla jsem naléhavě  a pak ještě několikrát, ale Shanti se stále svíjí v pláči.Musela jsem mu poručit, aby odešel. Pak se teprve Shanti probral, divil se, že má mokré oči a nic si nepamatoval.

Později mi Sára vysvětlila, že ve  chvíli, kdy se od nás odpojovala, přišli k nim do komunity zástupci státní moci. Bylo to na udání, že se na místě pohybují děti, které nejsou registrované. Sára mi potvrdila, že se v komunitě za posledních šest let narodilo několik tzv. "černých" dětí. (Poslední muž byl z komunity odveden před dvěma lety, takže nejmladšímu děvčátku jsou dva roky). Některé děti nebyly registrované v systému, hlavně holčičky a to z toho důvodu, aby nemusely podstoupit bolestivou obřízku. V komunitě mají dohodnuté určité znamení, kdy v případě nebezpečí se děti schovají do sklepa, aby nebyly viděny. 

V ten den dorazila na udání státní kontrola, aby zjistila stav osob. Sára byla předvolána za několik dní k výslechu. Když mi o tom vyprávěla, cítila jsem z ní strach, zda výslech ustojí a neprozradí svoje děti. 

- pokračování -