Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Doplňkový program

Malá Atlantida není "poliklinika" s anonymním přístupem, je to místo s laskavým zacházením, místo, kde se můžete sdílet s ostatními a vychutnat si pobyt v krásných energiích. Na Malou Atlantidu můžete přijet s doprovodem - partnerem/partnerkou a i s dětmi. 

Neomezený pobyt před a po terapii

Doporučujeme přicestovat minimálně půl hodiny před začátkem domluvené terapie. Shanti a Liběna vám vysvětlí princip fungování celostní terapie, seznámí vás s bezpečnostními doporučeními a mohou provést konzultaci vašeho záměru. Po skončení terapie, která trvá jednu hodinu, můžete setrvat v areálu Malé Atlantidy, povídat si s ostatními návštěvníky, relaxovat, jít se projít do lesa, prohlédnout si hospodářství, případně se zapojit do činností komunity.

2017-10-27 05.38.16

občerstvení

Na Malé Atlantidě je k dispozici harmonizovaná voda kojenecké kvality, bylinkové čaje a sezónní ovoce a zelenina z vlastní produkce.

program pro děti

Vítáme děti všech věkových kategorií. Malá Atlantida je ideální prostor pro vyřádění dětiček. Zatímco rodič bude na terapii, děti se mohou zabavit činnostmi v přírodě. Mohou se pomazlit s pejskem a kočkami, podívat se na slepice a kačenky, projít se ve výběhu s ovečkami, nebo nakrmit rybičky v jezírku. Máme tady i různá sportovní náčiní jako rukavice na baseball, badminton, ping-pong, míče a chystáme také střelbu z luku. V nejbližší době také přibude pískoviště a dřevěná sestava s houpačkami. Děti se mohou také zapojit do jednoduchých prací v komunitě a vydělat si lvíčky. 

2018-04-08 14.37.13

individuální konzultace

Po terapii lze domluvit individuální konzultaci s Liběnou nebo se Shantim na různá témata - zdraví, vztahy, spiritualita a pod. Liběna navíc nabízí rozhovory pro ženy, které cítí, že chtějí pracovat s vědomou sexualitou. Liběna vede mysterijní školu ženských energií Sesterstvo růže.

masáže

Na Malé Atlantidě je možné využít speciální energetickou masáž.

směnný systém "lvíčci"

Na Malé Atlantidě se neplatí penězi, jako směnný prostředek se používají tzv. lvíčci. Služby a zboží se směňují na základě ocenění a dohody mezi prodávajícím a kupujícím. Lvíčky lze získat výměnou za české koruny v poměru 1:100 nebo činností na Malé Atlantidě. Tímto systémem dáváme možnost těm, kteří mají omezené finanční prostředky - mohou si na terapii "vydělat" činnostmi pro komunitu. Jednotlivé části doprovodného programu můžete ocenit určitým počtem lvíčků. Více o směnném systému ZDE.

lvíček

prostředí

Prostor Malé Atlantidy a všechny budovy jsou v průběžné rekonstrukci a zvelebování. Za hezkého počasí je možné využít venkovní prostory, ale bohužel v případě nepříznivých klimatických podmínek jsou možnosti pobytu zatím omezené. Pracujeme na tom, aby se co nejdříve zrekonstruovala další část hospodářské budovy, která bude sloužit jako společenská místnost.

2017-10-28 10.29.24_1

Naším cílem je vytvořit přátelské, léčebné, pozitivní a laskavé prostředí, kde se všichni návštěvníci budou cítit dobře a rádi se k nám budou vracet.