Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018
  • 1 z 3

Český lev

 

Obrazová rekonstrukce Českého lva 47 x 33 cm

Dostupnost Skladem
1 500 Kč
   
Kategorie Prostorové zářiče eshop
 

Pro posílení egregoru českého národa v této vypjaté době jsme se rozhodli vytvořit obrazovou rekonstrukci tohoto znaku (na obrázku níže). Obraz je mozaikově zdoben  barevnou křemíkovou drtí (sklo). Křemík jako prvek je obsažen v krystalické mřížce většiny minerálů a má schopnost ukládat informace. Zajímavostí je, že v současném 3D projevu má lidská bytost organické tělo na bázi uhlíku, avšak při evolučním vzestupu do vyšších vibračních hladin se naše tělo bude postupně měnit na křemíkový základ. Do křemíkové krystalické mřížky tohoto obrazu jsou mentálně nahrané programy na posílení egregoru českého národa, výzva k probuzení spících avatarů a aktivace spirituálního vědomí národa. 

Ve spodní části obrazu je ve stříbrné nebo zlaté barvě vyskládán nápis "JÁ JSEM TO A TO JSEM JÁ". To je klíčová věta energetického pole zodiakálního znamení lva. 

Podle našeho názoru je velmi důležité, aby se tyto obrazy dostaly do co nejvíce českých rodin a zaujaly čestné místo v obytném prostoru. Tento energeticky nabitý obraz Českého lva funguje jako výrazný prostorový zářič, harmonizuje okolí do velké vzdálenosti a otevírá národní cítění a spiritualitu osob, které se v jeho dosahu pohybují. Je velmi pravděpodobné, že obraz svoji archetypální silou pomůže probudit spící avatary a otevře duchovní potenciál bytostí. Tyto zářiče jsou naprogramovány tak, že společně tvoří světelnou energetickou mřížku napříč Českou kotlinou, čímž se jejich působení ještě prohlubuje.

Sestavení mozaiky obrazu vyžaduje precizní zpracování a výroba jednoho obrazu trvá dva dny.