Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Filosofie a principy Malé Atlantidy

 

Malá Atlantida je filosofie, ale zároveň i fyzické místo v Čechách. Jedná se o pozemky o rozloze 5ha v mystické lokalitě Džbánsko (poblíž Loun). Na pozemcích je budova o ploše 500m2, která se postupně rekonstruuje. Podrobnější popis prostoru naleznete ZDE

Je to velmi silné energetické místo ženského principu. Vzniká zde komunita bytostí, jež se snaží navázat na tradice našich moudrých slovanských (árijských, hyperborejských) předků. Zde máme na mysli takový způsob života, který se váže na prastarou Orianu, zem, kde se žilo v harmonii a ctily se vesmírné zákony. Slované jako potomci těchto Orianů, když přišli na naše území, v sobě nesli už jenom část původních znalostí, zvyků a moudrosti. Od nich se přes mosty staletí do našich současných životů přeneslo jen vlákénko těchto vlastností. Vše ale máme stále v sobě ve spící formě. V naší buňkové paměti je uchováno veškeré vědění našich předků. Na Malé Atlantidě se snažíme k těmto zapadlým informacím dostat různými duchovními technikami, kultivovat tělo i ducha, učit se a hlavně praktikovat. Nejde tedy primárně o to bydlet v jurtách, vařit na ohni a nosit slovanské oděvy. Je to věc srdce a slovanské hrdosti.

slovane

Stěžejní náplní na Malé Atlantidě je

Mysterijní  škola ženských sexuálních energií.

Tuto školu jsme původně nazvali Sesterstvo růže, avšak kvůli názorovým rozdílům s pojetím insidera Cobry jsme se rozhodli změnit název na Chrámová škola Malá Atlantida. Vyučuje se formou víkendových seminářů a to jak v teoretické tak v praktické rovině. Navazujeme tak na poslání kněžek starých civilizací, do kterých se prolíná učení Slovanů. Učíme se poznávat svoje tělo, správně se o něj starat, čistit se na fyzické i jemnohmotné úrovni a pracovat se svojí sexualitou jako nejvíce tvůrčím potenciálem ve Vesmíru. Škola má několik úrovní - od základů sexuální magie po mysteriózní Cestu sedmi paprsků. Z účastnic těchto seminářů se potom vyprofiluje kněžské jádro působící přímo na Malé Atlantidě. Těchto dvanáct kněžek bude zasvěceno do nejvyšších kněžských mystérií. Podrobnosti ZDE.

slovanské kněžky

 

         světelný bod na planetární mřížce