Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Jak pracovat sám na sobě

Slyšíme to všude - je nutné pracovat sám na sobě. Ale co to vlastně znamená? Pokusila jsem se sestavit jakousi inspiraci cesty, která je mnou vyzkoušená. Bude mi ctí, když někomu pomůže nastartovat jeho vlastní cestu.

soul

kamarádi tělo a duše

Pro jednoduchost si představme naše tělo jako nějaký stroj, například auto. Účelem automobilu je dovézt osobu z místa A do místa B. Stejně tak náš biologický stroj má nějakou cestu, jehož řidičem je druh energie zvaný duše. Aby nám automobil sloužil, potřebuje palivo a údržbu. Čím kvalitnější palivo a poctivá, pravidelná a důkladná údržba, tím dále dojede, eliminují se poruchy a bude nám tiše a spolehlivě vrnět pod rukama. Zkusme si představit, že naše biologické vozítko nikdo moc neudržoval, spoje jsou zarezlé, trubky zanesené,  některé orgány fungují sotva na padesát procent a imunitní systém už to někdy nezvládá. Co bychom udělali v případě automobilu? Opravíme, vyčistíme a nalijeme nové kvalitní palivo. Udělejme s tělem totéž. Návodů na detox je na internetu velké množství, vyberte si dle svého nastavení a intuice. Já kombinuji bylinky, klystýry, urinoterapii a zapper. Bez zdravého a fungujícího organismu to prostě nepůjde. Začněme tedy tam.

ujasnění priorit

Žiji opravdu takový život, jaký chci žít? Jak dalece jsem se odklonila od svých dětských snů a přání? Co mi v životě chybí? Přeji si nějakou změnu a jakou? Jak si představuji svůj ideální život a co udělám proto, abych ho tak žila? To jsou naprosto zásadní otázky, které se řeší na kdejakém semináři osobního rozvoje. Pokud budeme tyto otázky naciťovat, vždy mějme na paměti, že já jsem ten hlavní aktér svého života, jde především o mě a o můj vývoj. Nikdo za mě můj život žít nebude - ani šéf v práci, ani politici, ani partner a dokonce ani moje děti. To se ovšem nevylučuje s laskavostí, kterou chovám ke svému okolí, byť většinou nevědomému.

louka

prostředí

Člověka utváří prostředí, ve kterém žije. Tak to je. Pokud bychom se narodili třeba v Japonsku, byli bychom jiní a i náš život by se odvíjel jinak. Pokud jsme nastoupili proces čištění organismu a začali jsme si pomalu ujasňovat životní priority, nutně musíme dojít k okamžiku, kdy se zeptáme, zda nám prostředí, ve kterém žijeme, poskytuje podmínky k novému životnímu směru, který jsme si nastavili. Je velmi pravděpodobné, že jak se nám začne upravovat pohled na svůj život, budeme cítit potřebu se více propojit s Matkou Zemí. Budeme více vyhledávat pobyty v přírodě a třeba se i rozhodneme se usadit v přírodě trvale. U mě to takto proběhlo a cítím, že to bylo správné, i když ne jednoduché řešení.

ego

Na naší cestě nás bude vytrvale a neúnavně doprovázet naše fyzické vědomí, neboli ego. Proč vlastně máme ego, co je jeho hlavním účelem? Ego má jeden jediný úkol - udržet nás ve fyzické formě 3D reality. Stará se o naše základní funkce přežití - voda, strava,rozmnožování, bezpečí (proto strach). Hlídá si nás i na energetické úrovni, kdy udržuje vibrační rovinu těla v rozmezí třetí hustoty. Jednoduše řečeno jakékoliv zvyšování vibračního pole jedince mimo rámec třetí hustoty bere jako ohrožení existence dané osoby a snaží se tomu zabránit. To jsou takové ty našeptávačky jako třeba podívej se, jak se odlišuješ, jsi zralá na psychiatrii, vidíš něco co druhý nevidí, tak jsi blázen, koukej se starat, ať máš na nákup a elektriku atd. Nezlobme se na něj, že to dělá. Je to jeho role. Mimochodem to vaše podstata (duše) si sama nastavila, jak silné vaše ego bude. Ego je váš pomocník, díky němu rostete. 

vibrace

VYTRVALOST

Jakmile se k nějakému kroku rozhodnete, vytrvejte. Práce na sobě vyžaduje určitou sebekázeň, pevnou vůli a pravidelnost. Uvedu příklad. Vytvořím si záměr na vyčištění organismu přes čistící bylinné směsi. Vím, že je potřeba pít tento čaj 3x denně po dobu 21 dní. Není nic, co by mě od tohoto záměru odradilo. Pořídím si dostatečné množství konkrétních bylin, abych je nemusela dodatečně shánět. První myšlenka po probuzení patří mému cíli - vyčistit si dokonale fyzické tělo. Uvařím si bylinkový čaj a pokud odcházím mimo domov, zajistím si, abych měla čaj stále k dispozici. Nenechám se zviklat ani hloupými poznámkami svého okolí. Pokud vytrvám, výsledky se zkrátka MUSÍ projevit. A i zde platí - nikdo to za mě neodmaká. Je-li mým cílem být zdravá, musím pro to především něco udělat já sama.

zrychlený mÓd

Velmi doporučuji neodkládat práci na sobě na dobu "až". Každý trochu citlivější jedinec cítí, že ve vzduchu jsou velké změny, dokonce i na hlavních proudech lze mezi řádky číst, že se něco očekává. Informovaní lidé si už dali dohromady, že se blíží naplnění dávných proroctví, uváděných v pramenech jako věk světla. Obrovským změnám na energetické i fyzické rovině zkrátka nelze uniknout a není ani v lidských silách dopadům těchto kosmických velecyklů zabránit. Jedinou šancí jednotlivce je přizpůsobit své osobní vibrace stále se zvyšujícím vibracím planety a v době splynutí s ní vzestoupit. Tento okamžik se velmi rychle blíží.  Techniky zvyšování vibrací učíme ve zrychleném módu i zde na Malé Atlantidě.