Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Jaký plán máme MY ?

Pro mnoho čtenářů budou pravděpodobně dva předchozí články poněkud těžší na strávení. Věřím, že obsahu sdělení rozuměli všichni, ale jen někteří to dokázali nacítit i se všemi možnými důsledky. Tato skupina čtenářů, která si hluboce uvědomí možný dopad té obrovské řítící se sněhové koule, se logicky bude ptát nojo, ale co já s tím? Jak mohu čelit něčemu tak obludnému, co se tady připravovalo a dělo po tisíce let? Navíc nemám žádný politický ani jiný veřejný vliv a ostatní mě stejně neposlouchají...

Největší problém světlé strany, tedy těch, kterým říkám MY, je ten, že pouze reagujeme na události a děje, které už proběhly. A ještě ke všemu byly léta plánovány. Světlá strana má zpoždění. Světlá strana NEMÁ PLÁN. Světlá strana jen klopýtá za temnou. 

Především je potřeba si uvědomit důležitou věc. Svět je v chaosu a už nikdy se nevrátí do stavu, v jakém byl předtím. Už to jednoduše není možné. To znamená, že starý svět nebude. A když nebude starý, musí být nějaký jiný. A jaký? Toť ta základní otázka. Temná strana VÍ, JAKÝ BUDE JEJICH BUDOUCÍ SVĚT.

VÍ SVĚTLÁ STRANA, JAKÝ BUDE JEJICH BUDOUCÍ SVĚT? 

Víme MY, jak chceme šťastně žít?

Víme MY, v jaké společnosti bychom se chtěli pohybovat?

Víme MY, na jakých nových principech by měla nová společnost fungovat?

Víme MY, jaké bychom chtěli vůdce?

Takže to je ta odpověď na otázku co já s tím? Představ si ideální svět, ve kterém bys chtěl žít a představ si ho do nejmenších podrobností. Dovol si tam úplně všechno. Dej si tam dostatek, lásku, mír, co jen budeš chtít. Představ si zdravé prostředí, harmonickou architekturu, představ si krásně oblečené svůdné ženy a představ si, v jakém oboru jsi v této společnosti užitečný a co tě navýsost baví. Dej se dohromady s lidmi, kteří mají podobnou ideu, konzultujte svoje představy a připravujte krok za krokem cestu, jak chcete tohoto cíle dosáhnout. Zatímco systém kolem vás bude padat a ostatní se zúčastní destruktivního procesu, vy mezitím tvořte NOVÝ SYSTÉM. Jakmile se shodnete na základních principech fungování budoucí společnosti a na postupných krocích, které k tomu povedou, sepište vše do jakéhosi konceptu.

Chaos ve společnosti dosáhne dřív nebo později bodu, kdy se lidé v tom zmatku budou potřebovat něčeho chytit, vidět nějaký světlý zítřek. Nabídněte jim svoji vizi.

Každý může mít o budoucím světě jiné představy, ale důležité je mít aspoň nějaké. Jak můžeme chtít, aby se věci změnily, když ani nedokážeme definovat v co přesně by se měly změnit? Zkuste na něco přijít. Ale zapomeňte na to, co bylo. To je pryč. Není to.

My, na Malé Atlantidě základní představu máme. Kdo si přečetl naše stránky, pochopil.