Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Komplexní terapie s použitím vzácných plynů

 TERAPIE vzácnými PLYNY  

 • odstranění příčin nemocí
 • rušení negativních myšlenkových vzorců
 • rozvoj mentálních schopností

xe2

 

terapie vzácnými plyny na Malé Atlantidě

Terapie na Malé Atlantidě probíhá trochu jiným, ale více účinným způsobem, než inhalace xenonu u Petra Chobota. V čem tedy u nás terapie spočívá:

 • především vzácné plyny se neinhalují (viz vysvětlení níže)
 • zvolili jsme kombinaci tří vzácných plynů v těchto poměrech: 18% helium, 36% neon, 46% xenon
 • terapie probíhá v uzavřené místnosti a je možno najednou obsloužit až 6 osob
 • zároveň jsou pacienti stimulováni speciálními zvukovými frekvencemi startujícími samoozdravný proces 
 • místnost je obložena množstvím minerálů a křišťálovými drúzami, které harmonizují prostor
 • účinnost terapie zvyšují pyramidální energie ze speciální titanové pyramidy
 • aktivaci ozdravných procesů napomáhá také aromaterapie esenciálními oleji

účinky jednotlivých plynů

HÉLIUM

Má příznivý vliv na kvalitu spánku, může odstranit migrény a bolesti hlavy. Startuje vitalitu jedince a pomáhá hojit zranění a stahovat otoky.

helium

NEON

Neon má příznivý účinek na kořenovou čakru, posiluje imunitní systém a pomáhá ničit parazity. V kombinaci s xenonem aktivuje regenerační procesy v těle. Jsou známy případy vyléčení těžkých chorob související s první a druhou čakrou (např. rakovina děložního čípku) Příjemný účinek byl zjištěn u mužské erekce a u žen na schopnost otěhotnět.

neon

xenon 

Xenon, nejzajímavější z inertních plynů, má schopnost aktivovat regeneraci těla. Tím, že vystavíme Xenon vysokému tlaku, magnetickým polím, elektrickým polím apod., je uvolněna část jeho energie. Tato energie je přirozeně totožná se surovinou, z níž je vyrobeno naše éterické tělo. Xenon se používá k odstranění stresu a pro boj s viry a infekcemi.

S xenonem se váže také zajímavá informace získaná pomocí channelingu. V dobách "zahrady Eden" bylo v atmosféře naší planety 3% xenonu, oproti dnešním 0,036%. Xenon, který interaguje se zemským gravitačním polem a elektrickým polem vysoko v atmosféře a samozřejmě s jemným magnetickým polem, uvolňoval energii, kterou lidé vstřebávali. Logicky tedy nebylo tolik nemocí a lidé se dožívali vyššího věku. 

Nádoba s vzácnými plyny - jak to funguje

Především vzácné plyny se v naší terapii neinhalují. Směs vzácných plynů je uzavřena v tlakové nádobě spolu se speciálním magnetem. Magnetický tok je veden přes dno, až k vnějšímu okraji a přeskočí přes zadní stranu k severnímu pólu. Toto vytváří v podstatě toroidní tvarové pole. Energie inertního plynu je zřejmě monopolární na úrovni 3. dimenze. Tato energie je ze zařízení vyzařována formou toroidu a během cyklu prochází vyšší dimenzí. Osoby, které se nalézají v blízkosti tohoto torzního pole "načerpají" informace od svého vyššího já a přes éterické tělo vyšlou impuls fyzickému tělu k opravě fyzických disharmonií. Vzácné plyny, které jsou takto stimulovány speciálním magnetem, vyzařují speciální frekvenci velmi podobnou našemu éterickému tělu. Jakmile se nacházíme v blízkosti působení nádoby se vzácnými plyny a současně vizualizujeme, jak léčebná energie proudí na postižená místa našeho těla, dochází k automatickému sebeozdravnému procesu. O podstatě samoozdravného procesu píšeme ZDE. Pokud nedokážeme identifikovat postižené místo či zdroj bolesti, stačí vyslat mentální žádost, aby byla léčebná energie poslána tam, kde je to potřeba. Během terapie je možné se nádoby přímo dotknout, čímž se dostaneme přímo pod vliv torzního pole. Můžeme při tom pocítit brnění, teplo nebo chlad. Podrobně o fungování stimulovaných vzácných plynů ZDE.

etheric patches cleansing

 Představujeme si, jak modrá éterická energie proudí tam, kde je to potřeba.

přímý vliv na éterické tělo

Nyní si vysvětlíme, proč je v ozdravném procesu důležité stimulovat éterické tělo. Éterické tělo tvoří první vrstvu z celkem sedmi jemnohmotných těl, je nejblíže našemu fyzickému tělu. Je to kmitající namodralá energie, procházejícími všemi orgány a přesahující fyzické tělo do vzdálenosti 0,8 - 5cm. V sanskrtu je éterické tělo nazýváno "živa", je zodpovědné za naši "životnost". Hlavní úlohou éterického těla je předávat organismu životní sílu, pránu, takže se dá říci, že je přímo zodpovědné za naše zdraví. Když se dostaneme pod vliv stimulovaných vzácných plynů, propojíme se s naším éterickým tělem a dáme mu myšlenkový pokyn a éterické tělo (živa) začne s "opravami" na fyzické úrovni.

etheric body

  jak probíhá terapie

 • konzultace - s každým zájemcem provádíme krátký vstupní rozhovor, ve kterém identifikujeme záměr. Vždy se doporučuje absolvovat terapii s konkrétním záměrem, který je vhodné během terapie vizualizovat. 
 • vlastní terapie - pobyt v leže nebo v sedě v meditační místnosti 1 hodinu
 • rekonvalescence - klidový stav do doznění účinků 1/2 hodiny

Po terapii lze setrvat na Malé Atlantidě, odpočívat, jít na procházku do lesa, případně se zapojit do činností v komunitě. Hlavně ale sdílet zážitky s ostatními bytostmi. Je k dispozici občerstvení, studánková voda a vlídné zacházení :-)

přídavné efekty

Zvukové frekvence

Jedinec má možnost při pobytu v meditační místnosti využívat zvukové frekvence. Do reproduktorů (v případě individuálního pobytu přímo do sluchátek) jsou pouštěny speciální zvukové frekvence usnadňující napojení na vyšší já. Jedná se především o tzv. Binaurální tóny, které ladí mozkové hemisféry na určitý kmitočet. Nahrávky jsou originální, jsou zakoupeny přímo u Monroe institutu (https://www.monroeinstitute.org/), který se dlouhodobě zabývá výzkumem působení zvukových frekvencí na lidskou bytost a tyto frekvence prošly patentovým řízením. 

psych21

Aromaterapie

V souladu se záměrem se vybere vhodný esenciální olej dle účinných složek a esence se nakape do nádobky s vodou. Esenciální oleje mají ale především silné terapeutické vlastnosti příznivě působí na nervový systém, emoce a navíc podporují imunitu a průběh hojivých procesů v těle. Vůně jsou totiž mozkem člověka vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslových vjemů a jejich otisk také nejpevněji zůstává v paměti. Čichové nervy jsou spojeny přímo s částí mozku zodpovědnou za emocionální reakce, jako je radost, náklonnost, smutek, hněv či erotické naladění. Vonné oleje dokážou působit na hormony a další chemické látky, které zprostředkovávají přenos informací v těle i mozku.

Aromatherapy

Krystalová mřížka minerálů

Vnitřní část meditační místnosti je vybavena různými druhy minerálů jako křišťálové drúzy, ametyst, jaspis, citrín, růženín, lapis lazuli a další. Dlouhodobým pobytem těchto minerálů v meditační místnosti dochází k nabití těchto minerálů pyramidální energií a energií inertních plynů a jejich následného vyzařování do prostoru. V krystalické mřížce těchto minerálů dochází vlivem těchto energií k aktivaci a tím se léčebné a harmonizační účinky minerálů mnohonásobně zesilují.

křišťál

Pyramidální energie

Pyramidální energie extrémně zvyšují účinky inertních plynů. Tato energie je v terapeutické místnosti zastoupena speciální titanovou pyramidou a zesílena ještě další otevřenou pyramidou z měděných prutů. Pyramidální energie synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím, pomáhá člověku stát se pouhým bytím oproštěným od zákonů fyzického světa. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Když opustí pyramidu, jejich myšlenky jsou zcela zaplavené hlubokými mnoharozměrnými pocity. Pyramida vyvolává řadu duchovních prožitků, které se různí podle citlivosti relaxujícího, je možné zažít pocit beztělesnosti, pocit vznášení se, projevy jasnovidectví, vzpomínky na minulé životy, putování v astrálu, podivuhodnou euforii, zvláštní klid jako při hluboké meditaci. Pyramidální energie má léčebné účinky na lidský organismus. Harmonizuje všechna energetická centra ( čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně. Po pobytu v pyramidě jsme jako po hlubokém několikahodinovém spánku a několik dní se cítíme svěží, aktivní, s dobrou náladou. Říká se, že jedna noc strávená v pyramidě, zregeneruje organismus jako týden pobytu na horách nebo u moře. Energetické pole pyramidy má schopnost dát biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí proti projevům chorob. Pyramida má velmi uklidňující účinek na stresované a nervozní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách pociťuje obnovující a oživující účinek.Zdroj: https://www.abracadabra.cz/zdravi-a-leceni/zdravi/lecive-pyramidy/

Titanová pyramida má navíc další unikátní vlastnosti, o kterých píšeme ZDE.

pyramida malá

Psychedelika - na vyžádání

Velmi dobrým pomocníkem pro zvýšení účinnosti energií z inertních plynů je užití přírodních psychedelik. Účelem psychedelik je potlačit ego a otevřít intuitivní vnímání. Pod vlivem psychedelik je člověk mnohem vnímavější, otevírají se mu skrytá zákoutí vlastní duše, více chápe účel života a skládají se do sebe souvislosti. Nemáme tedy nic proti tomu, pokud si zájemce přinese vlastní přírodní látku otevírající vědomí. Je samozřejmé, že po takové terapii umožníme každému rekonvalescenci u nás, dokud látky nevyprchají a člověk se může vrátit do běžného života. 

Opatření před terapií

Před terapií doporučujeme odložení všech šperků a kovových předmětů, které mohou zkreslovat vstřebávané energetické pole. Dále je vhodné mít volný oděv z přírodního materiálů, komu nevadí nahota, je více než žádoucí absolvovat terapii zcela bez oděvu. Části oděvu jako pásky, gumičky od ponožek, podprsenky, slipy a kalhotky omezují volné proudění meridiánových drah v těle a jsou zaškrcovány lymfatické cesty.

Doporučujeme alespoň hodinu před terapií nejíst, naopak zavodnění organismu je velmi důležité. Voda je vodič a zavodněný organismus lépe rozvádí informace do každé buňky až na úroveň DNA.

Terapie není vhodná pro kardiaky a těhotné ženy. Prozatím jsou z terapie vyloučeny děti do 12 let. Jakmile získáme více zkušeností, plánujeme rozšířit terapii na děti a domácí mazlíčky.

 APLIKACE

Společná terapie (až 6 osob)................................20 lvíčků / osoba

Individuální terapie se záměrem............................30 lvíčků / osoba

Spánkový režim (možnost v místnosti přespat).......30 lvíčků / osoba

Co jsou lvíčci

Lvíčci jsou platidlo na Malé Atlantidě. Lvíčky lze získat buď směnou za českou korunu (1:100) nebo pracovní činností v komunitě. Více o experimentálním směnném systému ZDE

termíny

Terapie je již spuštěna a přijímáme objednávky. Snažíme se vyhovět časovým možnostem zájemců, je možné se objednat na všední dny dopoledne, odpoledne i večer a možné jsou i terapie o víkendech.

Vysílání o terapii inertními plyny na Svobodném vysílači:

 

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (25% HELIUM, 75% XENON) SE ZLATÝMI KORÁLKY


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (25% NEON, 75% XENON) Se ZIRKONIEM


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ HELIEM A S FASETOVANÝM ŽLUTÝM KORÁLKEM ZIRKONIA


  3 500 Kč
     
 •  
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (10% ARGON, 10%ˇKRYPTON, 80% XENON) S AMETYSTEM


  3 500 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem