Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Kontakt z paralelní reality

První kontakt

Jemně doznívala meditační hudba a kontaktér upadal do hlubšího a hlubšího tranzu. Hluboce oddychoval a celé tělo uvolněně spočívalo na podložce. Cítila jsem, že brzy jeho vědomí odpluje, mysl se vyčistí a bude připravena na vstup jiného vědomí. Vždycky jsem se na tento okamžik těšila, fascinovalo mě, jaké má lidská mysl možnosti a jak snadná a zároveň těžká je cesta k poznání Zatímco jsem čekala, až medium upadne do nejhlubšího tranzu, přemýšlela jsem, koho si dnes zavolám do kanálu. V hlavě jsem si rovnala otázky, na které jsem chtěl znát odpověď. Najednou, aniž jsem do kanálu volala jakoukoliv entitu, bytost či kolektivní vědomí, ozvalo se:

"Zdravím vás, jsem Sára" Překvapeně jsem odpověděla: "Kdo jsi a jak jsi našla náš kanál?"

"Na toto spojení čekám již několik let", odpověděla Sára ústy kontaktéra. "Jsem z paralelní reality planety Země. Jsem fyzická bytost a žiju na stejném místě jako vy, ale v jiné realitě. Kontaktuji vás proto, že u nás je to velmi velmi špatné, udělali jsme spoustu chyb a chceme, abyste se těmto chybám vyhnuli", vychrlila ze sebe Sára, jako by se bála, že se spojení přeruší a ona nebude mít možnost nám všechno říct. Hned pokračovala: "U nás je nyní rok 2026.."  "Počkej, " zarazila jsem jí, U nás je rok 2016."

"Ano , já vím, jsme o deset let posunuti v lineárním čase Vy jste teď v podobné situaci, jako jsme byli my před deseti lety, jenže jsme to nezvládli. Vy máte ještě šanci. Kontaktuji tě hlavně proto, abych ti pomohla se založením komunity a vedla tě, abyste neudělali stejné chyby jako my. Podcenili jsme čas. Když jsme my začali pracovat s řízenou sexuální energií, bylo už pozdě a nestihli jsme rozsvítit bod na energetické mřížce planety."

"Proč to tedy neuděláte teď, když komunita stále funguje?" Bylo mi to divné.

"U nás je tvrdé NWO, mají všechno podchycené, vědí o nás, znemožňují nám takto pracovat a do půl roku nás budou všechny eliminovat."

"A jak to u vás vypadá?" byla jsem opravdu zvědavá.

"Žijeme podobný život jako vy, ale máme daleko horší podmínky." 

"Počkej, ty k nám vidíš? Máš možnost se myslí dostat do naší reality?"

"Částečně ano Vybírali jsme z více různých realit a vy jste k nám nejblíže. Proto jsme čekali na kontakt s vámi, abychom si vzájemně pomohli."

"Kdo je to my? Za koho mluvíš?" Všimla jsem si, že v komunikaci používá množné číslo.

"Jsme komunita lidí, která žije na stejném místě jako vy. Jsme tu jen ženy. Jediný zástupce mužského pohlaví je můj syn, je mu šest let. Ještě mám dvě dcery, devět a jedenáct let."

"Ty nemáš manžela?", zeptala jsem se.

"Měla jsem muže, ale toho před čtyřmi lety odvedli a od té doby jsem o něm neslyšela. Všechny muže odvedli, chytali je všude, doma, na ulicích, v obchodech. Nikdy se už nevrátili."

"A ví někdo, co se s nimi stalo?"

"Od našich špehů víme, že je zavřeli do pracovních koncentračních táborů."

"To se tedy u vás nerodí děti?"

"Rodí, ale retardi. Ženy jsou proti své vůli oplodněny semenem, které je upraveno tak, aby se rodily retardované děti s nízkou inteligencí."

Byla jsem v šoku. "Tebe neoplodnili?" Zeptala jsem se trochu neomaleně.

"Zkoušeli to, musela jsem se dostavit jako každá plodná žena. Já mám ale určité mentální schopnosti, takže jsem se dokázala toho plodu zbavit. Když se to potřetí neuchytilo, dali mi pokoj. Poslali mě domů jako neplodný odpad."

"Dobře, Sáro, a jak to tedy máme udělat, aby se u nás realita odvíjela jinak?" 

"Jak jsem už řekla, musíte založit komunitu, kde se bude pracovat se řízenou sexuální energií. Takto má na Zemi pracovat 6 komunit, které se propojí do mřížky."

"Jak jsou na tom ostatní komunity teď?" Zeptala jsem se.

Sára chvíli mlčela a pak řekla - "Na sračky. Žádná zatím nefunguje. Ale nestarej se o ostatní komunity, starej se, abyste se rozsvítili vy. My jsme podcenili faktor času a měli jsme tu nevýhodu, že zde chyběl druid, který by naši vyprodukovanou energii řídil a  usměrňoval.Vy máte výhodu, že máte svého mága."

"A co mimozemské entity, ti u vás nezasáhli?" Chytala jsem se záchranného lanka.

"Ne, nikdo nezasáhl. Mimouši pouze vytáhli několik jedinců, kteří je z genetického hlediska zajímali, a odletěli."

"Vzali si někoho z vaší skupiny?"

"Ano. Nějaký čas nám určité pozitivně laděné mimozemské bytosti pomáhali, ale v této době už nás opustili. Nikomu nevěřte a na nikoho se nespoléhejte Spoléhejte jen na sebe a na svoji práci"

"A co bytosti Annunaki," vzpomněla jsem si na informace, které jsem měla z jiného zdroje. Podle těchto informací mají Annunaki, jako poslední mimozemská entita, která modifikovala lidskou DNA., přiletět na návštěvu v roce 2022.

"Ano, splnili slib a přiletěli v roce 2022. Ale NWO už běžel naplno a elita jim nedovolila přistát. Tak odletěli."

Chtěla jsem odpovědi na tisíce otázek, které se mi honily hlavou, ale kontaktér už mluvil velmi ztěžka, potřeboval se napít a také, jak jsem s překvapením zjistila, oběhly už dvě hodiny našeho rozhovoru.

Požádala jsem tedy Sáru: "Shanti si potřebuje odpočinout a napít se. Můžeme se spojit zítra?"

"Určitě ano," odpověděla Sára. "Zatím se mějte hezky a budu se těšit na zítra touto dobou."

Odpočítala jsem od deseti do jedné a Shanti se probral. Nic si nepamatoval a velmi se podivoval, že uběhlo tolik času. Ještě hluboko do noci jsme probírali, co se přihodilo a udělali jsme si poznámky do sešitu.

 

- pokračování -