Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Lunární manifestační technika

Jak manifestovat fyzickou skutečnost, kterou si přejete

1) Vytvořte si seznam sedmi věcí, které chcete, aby se fyzicky staly. Jestli chcete aby to fungovalo, buďte zodpovědní, vězte to co opravdu chcete, ne to, o čem si myslíte že chcete.

2) Vezměte svůj seznam a pracujte s každým bodem zvlášť. Vezměte první věc, třeba tam máte „rádio“ a hlasitě si řekněte: „Já chci rádio, které stojí tolik a tolik a chci jej do té a té doby. Popište rádio, kolik kousků a časový rámec a nemyslete na to, jak se k vám dostane. NIKDY nepřemýšlejte o určité osobě nebo skupině, která vám něco dá, nebo pro vás něco udělá, protože tím byste ostatními manipulovali.

3) Zeptejte se sami sebe, jestli byste opravdu rádio chtěli, kdybyste jej měli. Hluboce se nad tím zamyslete, protože přeplňujete svou mysl věcmi o kterých si myslíte, že je chcete, ale ve skutečnosti je nechcete. Buďte opatrní. Jestli něco opravdu nechcete, nechte to běžet.

4) Vytvořte si tři scénky o tom, jak k vám rádio přichází do vaší reality, vizualizujte si tyto scénky před svým čelem nad očima, pak vezměte každou scénku a obtiskněte ji do místa, kde se vaše páteř spojuje s lebkou (medulla oblongata). Nezapomeňte, nepředstavujte si konkrétní osobu nebo místo, kteří by vám pomohli dostat co chcete. Nemanipulujte realitou druhých.

5) Dělejte to, dokud nemáte vytvořen seznam sedmi věcí, které opravdu chcete. Potom na všechno zapomeňte a položte seznam na bezpečné místo. Průběžně jej kontrolujte a brzy si začnete všímat, že se věci na seznamu skutečně manifestují. Vždycky, když se něco projeví, škrtněte to a dejte na jeho místo něco jiného, aby na seznamu bylo stále sedm věcí.

Převzato z knihy Působení Plejáďanů-Nová kosmologie pro Věk Světla