Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Nábor

NÁBOR DO KOMUNITY MALÁ ATLANTIDA – TADY SE ŽIJE JINAK

Svobodný život ve všech směrech nabízíme ženě (ženám) ve společenství Malá Atlantida.

Vyznáváme hodnoty: láska,  přátelství, otevřenost, upřímnost, vzájemná úcta a tolerance, sdílení se, volnost a svoboda, pomoc sobě a ostatním

Nabízíme: bydlení na statku, stravu z domácích produktů, přírodu, život na principu rodových statků,  tvůrčí činnost, esoterické vzdělání. Možnost naturismu.

Od zájemkyň požadujeme: souznění s naší ideou (Sesterstvo růže), láskyplný vztah k lidem, ke zvířatům a rostlinám, odhození zábran a tabu, ochota ke sdílení. Děti jsou vítány.

Popis prostředí

Statek Malá Atlantida se nachází v kouzelném kraji Džbánsko, nedaleko města Louny. Pozemky o rozloze 5 hektarů slouží především jako pastviny pro ovce, jsou zde ovocné stromy, sad drobného ovoce, zeleninové záhony a malé zahradnictví se skleníky a foliovníky. Prostor Malé Atlantidy je na kraji obce, obklopen lesy a zajišťuje soukromí obyvatel.

DSCN1560

Centrem pozemků je hospodářská budova (v současné době v rekonstrukci) sloužící k bydlení, ustájení zvířat a jako skladovací prostory. Okolí budovy se postupně upravuje, nyní jsme vybudovali kromlech (kamenný rituální kruh), jezírko s rybičkami, skalky a květinové záhony. V záměru na rok 2019 je vodní dílo a letní kuchyň s pergolou.

DSCN1564

SDÍLENÍ

Na Malé Atlantidě se žije podobně jako na rodových statcích, hlavní princip je sdílení (opak soutěžení). Morální kodex k prostudování ZDE. Snažíme se zde o částečnou potravinovou soběstačnost, na výrobě potravin se podílejí všichni. 

DSCN1572

ČINNOSTI

Kromě prací zajišťujících běžný provoz se zde podporuje individuální tvůrčí činnost, vzdělávání a rozličné volnočasové aktivity. Je zde možnost procházek v přírodě, sporty a společenské hry. Zabýváme se také uměleckou tvorbou - malování, mozaika, máme rádi hudbu, zpěv i šamanské bubny. Zpracováváme ovoce, zeleninu, bylinky a med, vyrábíme bylinné směsi a tinktury. 

2015-09-02 14.31.35

Na Malé Atlantidě probíhají víkendová neformální setkávání příznivců a stejně smýšlejících lidiček, takže je tady mnohdy veselo.

2017-10-28 14.04.51

KONTAKT

Prosím, nejdříve si prostudujte naše webové stránky a rozhodněte se, zda souzníte s naší ideou. Napište nám něco o sobě na mala.atlantida@email.cz nebo zavolejte na tel: 721783130 (Shanti) nebo 603477546 (Liběna). Domluvíme si nejdříve víkendový pobyt u nás, abychom se vzájemně poznali a pokud si budeme vyhovovat, můžete se nastěhovat třeba hned. Před rekonstrukcí je počet lůžek omezen.

2012-07-26 09.54.45