Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Nástroje systému k ovládání lidí I.

jaké má systém nástroje k našemu ovládání a jak se bránit

V tomto článku jsme se snažili shrnout oblasti, ve kterých se systémové gestapo snaží ovládnout lidské vědomí, zdraví, vztahy, emoce ve svůj prospěch. Jsou to v podstatě všechny obory lidské činnosti od základních potřeb jako je jídlo, voda, potřeba dýchat, reprodukce až po vzdělávání a zábavní průmysl. Jediné, co se jim ještě v celosvětovém měřítku nepodařilo, je ovládnout individuální vědomí a myšlenky člověka. I když i na tom intenzivně pracují, protože lidské vědomí a schopnost stát se vnitřně svobodným, to jim stále ještě uniká. . Využijme toho, získávejme čisté informace nejen z knih, přednášek a od svých učitelů, ale čerpejme z našeho vnitřního já, stahujme si data z univerzálního vesmírného počítače, protože tam najdeme čisté, nezkreslené vědění.

V čem ještě máme výhodu proti systému? Je to možná překvapivé, ale je to naše sexualita. Na toto specifické téma jsme připravili pojednání, které najdete zde.

Informace jsou základ všeho. Když víme, jak systém pracuje a jaké nástroje používá, můžeme udělat protikrok. Můžeme minimalizovat dopady jeho zvrhlých praktik a neutralizovat jejich vliv na nás a naše okolí. Ke každé oblasti jsme přidali metodu či techniku, která by nám k tomu měla pomoci. Technik je samozřejmě více a my od vás uvítáme vaše zkušenosti, které budeme sdílet na našich stránkách. 

"Nikdo není tak beznadějně zotročený jako ti, kdo falešně věří, že jsou svobodní“ 

 Johann Wolfgang von Goethe

 

strach

fear

Jeden z nejefektivnějších nástrojů kabal je práce se strachem lidí. Vyděšený dav lze snadno ovládat a navíc lidé mnohdy sami žádají o "pomoc" od systému. Je to věky ověřený princip: vyděsit - nabídnout řešení, které ve výsledku vyvolá ještě větší útisk. K vyvolání takového stavu slouží války nebo jejich hrozba, terorismus, financování různých rozvracečských skupin, hladomor atd. Totéž platí i u různých katastrofických přírodních událostí jako jsou záplavy, zemětřesení, hurikány, sopečná činnost a požáry. Domnívám se, že mnohé z těchto lokálních kataklyzmat jsou uměle vyvolané a sledují spolu s ostatními nástroji strachu různé cíle. Jako příklad lze uvést:

 • rozvrácení ekonomiky v dané oblasti a následné ovládnutí nadnárodními korporacemi
 • rozvrácení zemědělství a nahrazení dovozem geneticky upravených potravin v rámci tzv. humanitární pomoci
 • rozvrácení fungujícího společenského systému, svržení stávající vlády a nahrazení loutkovou vládou ovládanou kabal
 • nastolení stanného práva a policejní diktatury

U toho tématu je potřeba také uvést, že lidský strach slouží nejen k ovládání davu, ale jako negativní emoce potlačuje rozvoj lidského vědomí. V neposlední řadě je energie strachu využívána jako papáníčko pro různé mimozemské entity, obzvláště pro reptiloidní bytosti, které k nám pronikají ze čtvrté dimenze a strachem se živí.

O strachu píšeme článek také zde

peníze

money

Existence peněz je sofistikovaně "vymakaný" nástroj kabal, jak přimět lidi, aby se chovali, jak oni chtějí. Mezi alternativními badateli specializujícími se na život bez peněz je výzkumník českého původu Michael Tellinger, který založil hnutí UBUNTU a v této oblasti je aktivní již 12 let. Popsal peněžní otrocký systém ve své knize, na níž odkazujeme zde. Tuto knihu velmi doporučujeme k prostudování. Velmi trefný článek o drogách jménem peníze najdete i zde. Systém také pilně pracuje na odstranění fyzických peněz a zavedení pouze bezhotovostních plateb, čímž nás bude mít spolehllivě pod kontrolou. Není daleko také doba, kdy bude možné platit pouze přes implantované čipy.

Jak se bránit: Protože existence peněz je založena na strachu z jejich nedostatku, řešení je prosté. Zatímco se pořádají různé kurzy, semináře a přednášky, jak přitáhnout peníze do života, kde se účastníci učí prociťovat a představovat si, že už konkrétní částku mají, zkuste to obráceně. Řekněte si, že je krásné peníze mít, ale stejně krásné je peníze nemít. Dovolte si nemít peníze a třeba i zkrachovat. Uvidíte, jak to bude léčivé a osvobozující. Nebojte se, moudrý Vesmír vás nenechá zemřít hlady. Jste pro něj příliš důležití.

informace

book

V tomto je systém opravdu velmi dobrý. Moc dobře totiž vědí, že informovaní lidé jsou jim nebezpeční. Jsou mistři v překrucování, zatajování, zastírání, šíření polopravd, lhaní vydávající se za pravdu a odvádění pozornosti. Používají k tomu především sdělovací prostředky, které mají plně pod kontrolou, a cenzuru. Mají placené mediální šašky, kteří za balíček potištěných papírků říkají a píší přesně to, co podle nich máme (smíme) vědět. Ti stateční, kteří hlásají pravé vědění či vynášejí informace z tajných programů a zákulisních machinací, jsou zastrašováni, vydíráni či eliminováni. Jediné relativně svobodné médium je zatím internet. Ale i tam se blýská na horší časy, neboť k současným "trollům" (rozvraceči internetových blogů a diskuzí) přibudou další kontroloři. Nedávno proběhla tiskem zpráva, že Google nabírá 10.000 nových zaměstnanců na odstraňování "závadného" obsahu na Youtube.

Proč asi je znepřístupněná vatikánská knihovna?

Jak se bránit: Používejte intuici. Jakmile se k vám dostane nějaká informace, zeptejte se svého podvědomí "je toto čistá zpráva?". Jaké mám pocity, když ke mně proudí určitá informace? Rezonuje se mnou? Jaká je osoba, která mi něco sděluje - jde z ní klidná pozitivní energie, nebo je nervózní, uhýbá očima nebo jen hraje divadlo, kterému sama věří? Odsuňte předsudky - i ta sebeneuvěřitelnější informace může být pravdivá.

úprava historie a mandelův efekt

mandela

Tento obor ovládání lidí úzce souvisí s předchozím tématem zatajování informací. Kdo nezná svoji historii, nemá budoucnost. Snad každý se dříve nebo později zeptá: kdo jsem, odkud pocházím, jací byli moji předkové? Jaké si nesu genetické předpoklady?

Je potřeba pokřivit pohled na dějiny už od raného dětství, takže se dětem ve školách tlačí do hlavy pokřivené události, vymyšlené souvislosti a účelové dezinformace. Vše ve stylu: naši předkové byli zaostalí a my jsme chytří a vyspělí. Zvláštní pozornost je věnována archeologii. Všechny archeologické vykopávky jsou pod dohledem kabal. Jakmile se vyloupne artefakt, který nezapadá do jejich výkladu historie, šup s ním do trezoru. Světový trezor těchto artefaktů je na prestižní univerzitě v Yale, kde se v podzemí třídí předměty do červených nebo modrých krabic dle vhodnosti pro systém.

To, že se historie zatajuje, je celkem jasné, ale málokdo ví, že kabal s historií také manipuluje. Dokládá to případ, který vyvstal docela nedávno. V roce 2013 se objevila zpráva, že zemřel Nelson Mandela, ale přitom tisíce lidí si pamatují, že zemřel již o mnoho let dříve. Takových případů bylo zaznamenáno více, kdy lidé mají falešné vzpomínky. Tomu se říká Mandelův efekt. Některé případy pozměněné minulosti byly cílené, jiné jako vedlejší efekt experimentů s časoprostorem. 

Potraviny

gmo foods

Jíst musí každý, takže se zde mocenskému systému nabízí ideální možnost k ovlivňování zdraví a vědomí lidí. Běžná reakce na tuto informaci u většiny populace je: Proč by to proboha dělali? Proč by schválně vyráběli jedovaté potraviny? Nu proč.... Zdraví lidé jsou nežádoucí, protože ti nepotřebují služby farmaceutického průmyslu jako jedné z nejvýnosnějších oblastí na světě. Také je nežádoucí, aby se lidé dožívali vysokého věku, protože důchodci jsou pro ekonomiku nevýhodní. A stanovení důchodu ve 101 letech, to by asi neustáli. Nehledě na fakt, že do potravin se mohou přidávat různé látky ovlivňující vědomí a psychiku lidí. Dnešní nanotechnologie už je na takové úrovni, že těžko zjistíme, zda nám třeba se sušenkou nevnikne do organismu nanočip, prostřednictvím kterého budou upravovat naše chování a emoce. Jak se nejčastěji upravují potraviny?

GMO - jsou takové potraviny, které byly vyrobeny z geneticky upravených plodin. Semena rostlin se na úrovni genů změní úmyslně tak, aby se dosáhlo žádoucích vlastností. Například vyšší výnosnost, odolnost proti škůdcům atd. Tyto výhody se prezentují veřejnosti. Skrytě se však mění i takové vlastnosti, jak je schopnost reprodukce rostlin. GMO osivo zakoupené u lidumilné společnosti Monsanto vyklíčí pouze jednou. Co musí udělat zemědělec příští rok, když si z úrody nemůže nechat část na osetí na příští sezonu? Nu, zakoupí znovu u Monsanta, vždyť ceny jsou tak lákavé a ta úroda! Článek o GMO potravinách zde.

Round-up - herbicidní vynález koho asi? Přeci Monsanta. Nikdo nechce mít v kukuřici plevel a breberky, tak se to jednoduše postříká. Spolu s GMO osivem to vytvoří smrtící kombinaci, ničící lidský endokrinní, reprodukční a trávicí systém. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že na takto upravené rostliny nelétají včely. Naivně jsme přistavili včelí úly ke slunečnicovému poli s vidinou slunečnicového medu. Za 14 dní jsme úly odvezli s hladovými včelami bez kapky medu. Včely zkrátka ze slunečnicových květů nesebraly ani gram pylu. Už se těšíme na slunečnicový olej... leda tak do traktoru.

Éčka - barviva, konzervanty, emulgátory. Přidávají se do potravin pro "zlepšení" jejich chuťových vlastností, barevné přitažlivosti pro zákazníka a trvanlivost. Způsobují alergické reakce, problémy se zažíváním, neplodnost. Seznam éček najdete zde.

Jak se bránit: Nakupujte potraviny od prověřených farmářů. Chce to sice čas, energii a nějakou korunu navíc, ale zdraví za to stojí. Navíc tyto poctivé farmáře podpoříte v jejich snaze a tím i motivujete ostatní, aby se k nim přidali. Pokud máte možnost, nejlepší je si vypěstovat potraviny vlastní. I kdyby to měly být jen dva keříčky rajčat na balkóně. Na Malé Atlantidě pořádáme kurz pěstování biopotravin a účastníkům k tomu účelu pronajmeme záhonky. Sledujte termíny v sekci "Pořádané akce".

voda

water

Snad každý zná dnes výzkum Masaru Emoto o vlastnostech vody. Z jeho výzkumů vyplývá, že voda reaguje na prostředí, zvuky, lidské vědomí a má také paměť. Dovedete si představit, jaké vlastnosti má voda, která protéká stovkami kilometrů vodovodních trubek, přes domy, továrny, pod silnicemi a sportovními stadiony, aby se pak přes "čističky" dostala zase do stejného koloběhu? To je energetická, jemnohmotná stránka vody. Voda z vodovodního řadu se dále obohacuje o fluorid, což je v podstatě jed, který způsobuje neplodnost a rozklad některých tkání. Další vychytávka údajně na ničení bakterií je přídavek chloru. Ten má na svědomí osteoporozu a rakovinové bujení. Argument, že voda prochází čističkami, neobstojí, protože filtry, které se používají, neodstraní všechny nežádoucí látky. Jako příklad lze uvést antikoncepci a antibiotika, které se přes vyloučenou moč dostávají do kanalizačního systému a poté do řek a zpátky ke spotřebitelům. V jižních Čechách se již vyskytly případy metamorfózy ryb, kdy se z nich stávají hermafroditi.

Nevyhrajeme to ani s balenou vodou. Ta může sice pocházet z hlubinných vrtů, ale nepřijde vám divné, že na lahvích je datum spotřeby dva roky? Jakto, že se nekazí? Nu opět přidáváním látek zabraňujících hnilobě. Jednou z těchto látek je stroncium, což je jak známo radioaktivní prvek. Balená voda do sebe samozřejmě také vstřebává chemické látky z pet lahví.

Nezapomeňme, že vodu přijímáme nejen orálně, ale také přes kůži jako přes největší orgán lidského těla. Vše výše vyjmenované také přijímáme při sprchování a koupaní. O veřejných koupalištích a bazénech ani nemluvě.

Jak se bránit: pijte vodu z přírodních pramenů a studánek. Je to voda přefiltrovaná Matkou Zemí, která jako jediná umí odstranit nežádoucí látky. Vodu noste ve skleněných nebo keramických nádobách. Pokud tuto možnost nemáte, vodu z kohoutku nechte chvíli odstát, aby se odpařil těkavý chlor, a mentálně na ní působte. Řekněte vodě, že jí máte rádi, a že vám přinese prospěch. Tím jí alespoň částečně naenergetizujete. Můžete do sklenice ponořit orgonit, šungit nebo křišťál. Další možností je používat ionizátor vody  nebo přístroj na reverzní osmozuVyhýbejte se veřejným koupalištím. Kvalitní vody vypijte alespoň 2 litry denně, čím více, tím lépe. Voda je vodič a ve vašem těle vodí informace přes mezibuněčné spoje.  

vzduch a počasí

chemtrails

Když jsem studovala různé materiály k tématu počasí a chemtrails, byla jsem v šoku. Do této doby jsem se domnívala, že aerosolové sprejování, jinak chemtrails, rozstřikuje chemické látky a morgellony, jenž škodí životnímu prostředí a lidem. Změnila jsem názor, když jsem si přečetla článek na Orgonetu  . Chemtrails slouží hlavně k řízení počasí. Když k tomu přičtete vzduch prošpikovaný frekvencemi Haarpu, mikrovlnné záření, elektrosmog a zplodiny z továren a aut, nadto atmosféra plná radioaktivních částic z atomových pokusů, tak se divím, že jako lidé jsme schopni vůbec nějakého duchovního vývoje.

Jak se bránit: přes hrůzostrašnost situace máme stále alespoň nějaké nástroje, jak zmírnit dopady vzdušného teroru. Pořiďte si cloudbuster, videonávod na výrobu zde. Zdržujte se co nejvíce v přírodě. Čistěte si pravidelně tělo jogínskými dechy. Jinak vám asi neporadím Jedině se odstěhovat na jinou planetu. 

farmaceutický průmysl, zdravotnictví a očkování

pharmacy

K tomuto tématu asi není moc co dodat. Tento úchylný byznys, který pohrdá lidskými životy, kdy se za maskou humanity skrývá cynická krutost a bezohlednost, se neštítí jakýchkoliv praktik k dosažení svých cílů. Zde shrnuji některé obory zdravotnického teroru:

 • výroba léků, které neuzdravují, ale ve většině případů ještě zhoršují celkový zdravotní stav
 • postavení alternativního léčitelství mimo zákon
 • cílená úprava a zásahy do genomu lidí
 • dobrovolně-povinné očkování
 • experimenty na lidech a zvířatech
 • vyvolávání umělých nemocí a pandemií
 • nehorázné ceny léků, které stokrát přesahují výrobní cenu
 • používání nebezpečných přístrojů (rentgen, mamograf)
 • trestání uživatelů přírodních léků (konopí)
 • machinace se zdravotním pojištěním
 • obchod s lidskými orgány
 • manipulace s nenarozenými dětmi
 • naprosté a záměrné opomíjení jemnohmotných těl a energetických drah v těle
 • hromadné užívání psychofarmak

Jak se bránit: pracujme preventivně na svém zdraví, udržujme si harmonickou mysl a zdravý životní styl. Pamatujme, že nemoci (disharmonie) vznikají vždy nejdříve na jemnohotmé úrovni, a teprve poté, když neslyšíme na různé signály, se projeví na fyzické rovině. Proto je důležité nejprve zjistit příčinu nemoci. Jakmile víme příčinu, máme napůl vyhráno. Nyní by měly nastat dvě roviny léčení, za prvé odstranit (vyhladit) příčinu v minulosti a zároveň intenzivně pracovat na odstranění fyzických dopadů. K tomu máme nesčíslně alternativních technik a návodů, od bylinek přes akupunkturu, léčení barvami, zvukem, pobytem v pyramidálních energiích a mnoho dalších. Tím nechci házet do jednoho pytle kompletní lékařskou vědu. Máme spoustu doktorů, kteří uplatňují tzv.celostní medicínu a mnoho skvělých chirurgů. Ale zvažme, než podstoupíme například operaci, že při každém silovém zásahu do lidského těla se porušují energetické dráhy v těle. 

konzum

konzum

Kupujte, kupujte, kupujte. Tři za cenu jednoho, slevy, výhodné nabídky. Váš mobil je zastaralý, vaše auto potřebuje nutně vyhřívané sedadlo, lednička má málo fochů - honem si utíkejte koupit nejnovější model! Kdybyste si náhodou zapomněli pořídt nový mixér, přidáme vám tam "kurvítko", abyste si těsně před koncem záruční doby museli koupit jiný. Aby nás donutili co nejvíce utrácet  - a tím víc otročit či se zadlužit - používají různé propracované marketingy, agresivní reklamy a  podprahové signály. Nejzranitelnější skupinou jsou děti a mládež, kteří jsou živeni v přesvědčení, že kdo nemá značkové oblečení, nejnovější Iphone a nejezdí každý rok na dovolenou na Kanárské ostrovy, je společensky znemožněný. A tak se nám doma kupí hromady "zastaralých" věcí a sběrné dvory a skládky pukají ve švech. Největší žně má systém před vánoci, kde plynule navázali na pokroucení významu vánoc (Slunovratu) církví, aby překroucení dovedli k dokonalosti totálím a naprostým konzumem. Vánoce by se měly přejmenovat na Konzumace.

Jak se bránit: Na nákupy si berte seznam věcí, které opravdu potřebujete a striktně se ho držte. Nenechte se omámit pozlátkem nových věcí, používejte věci, dokud vám slouží. Můžete si třeba představit, že za hračkou z Číny jsou řady čínských chudých otroků, stojícíh nekonečné hodiny u výrobních pásů za směšný plat. Když se vám něco porouchá, nevyhazujte to, ale zkuste si to nechat spravit (pokud to jde). Podpoříte tak naše šikovné opraváře, kutily a řemeslníky. Choďte na bazary, směňujte. Věřte,bude se vám to v budoucnu hodit.

 

- Pokračování -