Přístroj na terapii inertními plyny je již na cestě.

Osoby

Zde vám chceme představit osoby, které se podílejí na projektu Malá Atlantida:
 

SHANTI 

pepa_01
 
 
 
Duchovní vůdce, chodící knihovna, zahradník, systémový analytik, inspirátor, mág, vizionář a hlavní aktér pořadu Svobodného vysílače "Hovory z Malé Atlantidy". Navíc hospodář (farmář), příležitostný dřevorubec, zedník, elektrikář, automechanik a truhlář. Miluje zahradničení, studium a rád (a hodně) mluví. (Takto to vidím já, Liběna). On ale tvrdí, že je bytost, která je ochotna se podělit verbálně o znalosti, zkušenosti a vědomosti s těmi, kdo o to budou stát.
 
 

LIBĚNA

IMG_20170718_192249
 
Liběna má na starosti: týlové zabezpečení, výrobu tvůrčí energie, dokumentace v psaném projevu.
Mimoto je matka, hospodyně, příležitostná podavačka nářadí (což její ego špatně nese, neboť by radši, aby se nářadí podávalo jí), zahradnice, figurantka, uzemňovací prvek a zatím jediná ženská energie na Malé Atlantidě (což se ale jak doufáme, brzy změní).
 

 

 

JÁRA

jára
Typický vzorek toho, co on sám vtipně nazval ten ager (teenager). Je naším zrcadlem, někdy máme pocit, že on vychovává nás, místo obráceně. Dost sil nám bere snaha nasměrovat jeho vědomí od umělé inteligence k tvůrčí činnosti. Musí pomáhat při provozu farmy, z čehož není moc nadšen. Potřeboval by zde na Atlantidě kamaráda. Hlásí se někdo?