Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Otázky a odpovědi

Jak se mohu přihlásit na terapii?

Telefonicky na 721783130 (Shanti) nebo 603477546 (Liběna) nebo mailem mala.atlantida@email.cz

Kde terapie probíhá?

Terapie se uskutečňuje v samostatné místnosti, kterou nazýváme svatyně. Místnost je speciálně vybudovaná v části rekonstruované hospodářské budovy. Hospodářská budova (bývalý teletník) stojí na samém konci obce Třeskonice, je obklopena zahradou a lesy a zaručuje klid a soukromí. 

Jak se tam dostanu?

Do Třeskonic lze dojet autem, v dolní části úvodní strany jsou mapy. Jakmile dorazíte do obce Třeskonice, orientujte se podle cedulí Zahradnictví Roglovi.

Veřejná doprava: Autobus jede ve všední den každou hodinu z Prahy Florenc, Hradčanská nebo Zličín, cílová stanice Louny - autobusové nádraží nebo Louny - U spravedlnosti. Odtud je možno vyhledat spoj na Tuchořice, případně můžeme zajistit dopravu autem přímo z Loun. Nejbližší vlaková zastávka je Kounov, kde vás po dohodě vyzvedneme autem.

mohu mít sebou doprovod?

Jistě, doprovodit vás může kdokoliv z rodiny nebo přátel. Děti do 12 let jsou zatím z terapie vyloučeny, ale během vašeho pobytu ve svatyni bude o ně postaráno. Jako zajímavé řešení navrhujeme, aby se váš doprovod zapojit do činností v komunitě, vydělal si lvíčky a tím "zlevnil" terapii.

Mám zvolit hromadnou nebo individuální terapii?

Obě možnosti jsou co do účinků rovnocenné. V případě hromadné terapie může s vámi být v místnosti současně až 5 osob, v případě individuální terapie garantujeme, že budete mít místnost jenom pro sebe. Jediný rozdíl je v tom, že v případě samostatného pobytu v místnosti se můžete lépe soustředit na svůj záměr, můžete využít gauče k ležení a zcela odložit oděv, aby tělo lépe interagovalo s energetickým polem inertních plynů. Také nebudete rušeni a rozptylováni aurickým vyzařováním jiných osob. Za individuální terapii je příplatek 10 lvíčků.

kolik terapií se doporučuje absolvovat?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Záleží to na mnoha faktorech. Tady není poliklinika, kde vás lekař vyleká a předepíše 5x rehabilitaci a 2x kontrolu. Na čem tedy záleží počet terapií inertními plyny:

  • zda se jedná o chronické onemocnění či krátkodobé potíže či úraz
  • zda příčina nemoci tkví v nevyřešených životních traumatech, v napjatých osobních vztazích či v karmických záležitostech táhnoucích se hluboko do minulosti
  • jak budete po terapii naslouchat impulsům vašeho vyššího já, které vám bude dávat do cesty situace a příležitosti vedoucí k odstranění příčiny nemoci. Přečtěte si prosím pečlivě, na jakém principu terapie funguje
  • jak rychle se odstraní negativní myšlenkové vzorce
  • zda jste již dříve pracovali na svém čištění jak na fyzické tak mentální úrovni
  • zda budete léčení podporovat zdravou životosprávou, užíváním bylinek, zavodňováním organismu, pobytem v přírodě a klidnou a vyrovnanou myslí

Je potřeba si uvědomit, že choroby neléčí přístroj ani my zde na Malé Atlantidě. Jen vy sami jste léčiteli sebe sama, přístroj je k tomu jen prostředníkem a pomocníkem.

Za jak dlouho dobu dojde k uzdravení?

Druhý den, za měsíc, nebo také nikdy. Vše záleží na faktorech uvedených výše. Je také pravděpodobné, že dojde k dočasnému zhoršení symptomů nemoci či k únavě, protože tělo se začne zbavovat toxických nánosů, což ho bude stát velké množství energie. Doporučujeme odpočinek, pobyt v přírodě, změnu životosprávy a pokud možno odstranění chemických a syntetických látek z našeho okolí.

otevřou se mi po terapii mentální schopnosti?

Je to možné za předpokladu, pokud máte v harmonii fyzické tělo, máte zpracovaná životní traumata, karmické vazby a všechna jemnohmotná těla jsou v harmonii. Je velmi lákavé umět astrálně cestovat, vidět aurické obaly, mít telepatické schopnosti či umět léčit rukama. Všechny tyto schopnosti se ale vážou k vysoké osobní vibrační úrovni, morálnímu kreditu a uvědomění si zodpovědnosti za takto obdržený dar. Na rozvoj mentálních schopností připravujeme speciální směs inertních plynů, konkrétně argon a krypton, které jsou speciálně k tomu určeny.

je možné se občerstvit?

Na Malé Atlantidě je k dispozici voda kojenecké kvality, bylinkové čaje a sezónní ovoce a zelenina. Pokud plánujete zůstat delší dobu, je možné se dohodnout na jídle, které si hodnotíme na 2 lvíčky.