Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Potní chýše

Pozvánka na jarní detox těla i duše na Malé Atlantidě

v potní chýši

Nastalo nové období po jarní rovnodennosti, a tím i nových věcí pro lidskou bytost. Malá Atlantida otvírá pro zájemce možnost očistit tělo i duši v naší potní chýši v prostředí klidu na rozjímání, i očistu po uplynulé zimě.

05

 

Potní chýše a obřad očisty těla i duše je v nějaké formě vlastní všem kulturám. 

Podstata těchto obřadů byla asi původně stejná všude… a nešlo zdaleka jenom o blahodárné zdravotní účinky na lidské tělo, které jsou všeobecně známé…  Jde i o obřad znovuzrození, energetické očisty a obnovy duše, a také o společný rituál, při kterém jsou přítomni nejen blízcí lidé, ale i další „naši příbuzní“: kameny, voda, vzduch, matka Země, stromy nebo zvířata, z jejichž těl je potní chýše postavena (dřevo nebo větve a kůže, hlína, vulkanické kameny apod.). Potní chýše byla ve všech kulturách posvátná – zprostředkovávala i přímý kontakt s neviditelným světem a měla své magicko-rituální aspekty.

09

I my Slované máme na co navazovat, a nejen na slovanskou kulturu, ale i své keltské kořeny, ostatně v této zemi jsme doma již více jak 13 000 let podle posledních výzkumů DNA. Jak slovanští tak keltští předci si vážili Matky země, ctili jí a my bychom se to měli znovu učit také. Prostředek jak to učinit je například právě obřad potní chýše

06

Obřad je živlový, tedy na všechny čtyři živly, očista prostoru je provedena druidem kouřem tabáku co si sami pěstujeme. Kameny nahřívá ohnivec-strážce ohně, a jsou doplňovány na každý živel.

Doporučujeme všem zájemců, odložit nejen oděv ale veškeré šperky, aby nedošlo k popálení kůže. Ochlazení se provádí v naší pramenité místní vodě, vyharmonizované energií drúz křišťálů a šungitem.

04

Obřad v potní chýši je určen pro maximálně 10 osob. Cena víkendového pobytu s obřadem je 2000,- na osobu. Je potřeba si přivézt vlastní stan. Ubytování je možné pro dvě osoby ve vybavené maringotce (příplatek 200,-) a pro tři osoby v pokoji pro hosty (příplatek 300,-).

Jídlo je bezmasé, vaříme hlavně z našich zdrojů.

Termíny: 20.-21. dubna, 27.-28.dubna. Další termíny budou vyhlášeny později.

Přihlášky telefonicky na 721783130 (Shanti), mailem mala.atlantida@email.cz

02

Obrázky jsou ilustrační