Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Přívěsky se vzácnými plyny

NOVINKA!

Připravili jsme pro vás léčivé a stimulační přívěsky se směsí vzácných plynů. Přívěsky jsou k dispozici ve více variantách směsí sestavených ze vzácných plynů xenon, argon, krypton, neon a helium. Směs plynů v určitých poměrech charakterizuje účel, pro který je přívěsek určen. Uvnitř každého přívěsku je kromě plynů i malý permanentní magnet, který uvádí atomy plynů do zvláštního režimu, důsledkem kterého je speciální energetické pole okolo přívěsku. Toto vyzařované pole se prolíná s našimi jemnohmotnými těly a působí na ně ve specifickém módu. Je to něco jako pozitivní program, který nasaje naše aura a promítne ho do naší fyzické podstaty.

Do skleněného tubusu se vzácnými plyny a s magnetem je také umístěn ještě další prvek například granát, zirkonium, zlatá kulička, křišťál a pod. Atomová struktura jednotlivých minerálů či kovů reaguje taktéž na přítomnost magnetu a inertních plynů, doslova se rozkmitá v určité frekvenci, tím zesílí svoje vlastnosti a tyto vlastnosti vyzáří do vnějšího energetického pole. Každý minerál a nerost má specifickou atomovou strukturu, která určuje jeho vlastnosti jako tvar, tvrdost, barvu, tavitelnost, křehkost atd. Ale kromě těchto viditelných projevů má také "duchovní" vlastnosti. Dalo by se říci, že minerály a nerosty jsou multidimenzionální. V přívěsku je minerál nebo kov volen tak, aby jeho multidimenzionální duchovní vlastnosti působily pozitivně na daný záměr.

Tyto přívěsky fungují na stejném principu jako terapie vzácnými plyny na Malé Atlantidě. Účinky přívěsku jsou sice mnohem menší intenzity než terapie, za to působí jakkoli dlouho dobu, pokud přívěsek nosíme na těle. 

Přívěsky lze na sobě střídat, ale nedoporučujeme nosit dva nebo více přívěsků naráz, neboť tím by se jednotlivé účinky navzájem rušily. Počítejte s tím, že přívěsek bude mít vliv na každého, kdo se ocitne ve vaší blízkosti. Toto vyzařování totiž nelze vypnout, působí stále a kdekoliv. Částečně lze působení odstínit uzavřením do olověného obalu.

Dejte tomu čas. Neočekávejte výsledky hned zítra a neupínejte se na ně. Uvědomte si sami v sobě, že jste připraveni výsledek přijmout a věřte ve váš cíl. Přívěsek je jen prostředníkem mezi vaším vyšším já a projevenou realitou.

Další nabídka přívěsků se směsí vzácných plynů ZDE.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (50% KRYPTON 50% ARGON) S GRANÁTEM


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (33% ARGON, 33% KRYPTON, 33% NEON) MĚDĚNOU KULIČKOU


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (50% NEON, 50% ARGON) SE ZIRKONIEM


  3 500 Kč
     
 •  
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (25% HELIUM, 75% XENON) SE ZLATÝMI KORÁLKY


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (25% NEON, 75% XENON) Se ZIRKONIEM


  3 500 Kč
     
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ HELIEM A S FASETOVANÝM ŽLUTÝM KORÁLKEM ZIRKONIA


  3 500 Kč
     
 •  
 • SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (10% ARGON, 10%ˇKRYPTON, 80% XENON) S AMETYSTEM


  3 500 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem