Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

KREATIVITA

 

SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (50% NEON, 50% ARGON) SE ZIRKONIEM

Dostupnost Skladem
3 500 Kč
   
Kategorie Přívěsky se vzácnými plyny
 

Inertní plyny jsou stimulovány kovovou spirálou okolo skleněného tubusu, uvnitř se nachází permanentní magnet, na jehož vrcholu je umístěna kulička zirkonia. Tím se vytvoří vířivé energetické pole ovlivňující aurický obal člověka. Nosíme-li tento přívěsek v kapse, kabelce či přímo na těle, dostáváme se do přímého kontaktu s energetickým polem inertních plynů. Směs plynů je v tubusu hermeticky uzavřena, takže nedochází k únikům a tím je zaručena funkčnost přívěsku na neomezenou dobu. 

Zirkonium je šedý až stříbřitě bílý, kovový prvek. Je supravodič a vyznačuje se mimořádnou chemickou stálostí. Protože zirkonium se v živých organizmech chová zcela inertně, slouží jeho slitiny pro výrobu implantátů kloubních náhrad a podobných aplikací.

Tato kombinace inertních plynů pomáhá při plném vyjádření tvůrčího potenciálu. Mnoha lidem chybí jakýsi počáteční impuls k nastartování kreativní činnosti. Přívěsek s těmito plyny vám dodají odvahu a podpoří vás ve vaší kreativitě. Také posiluje imunitu a odstraňuje alergie - tyto záležitosti totiž souvisí se smyslem pro výkon. Doporučujeme kombinovat s přívěskem Radost A Blaženost.

Dodací lhůta min.14 dní. Zasíláme poštou.