Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

SEXUALITA A PLODNOST

 

SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ SMĚSÍ INERTNÍCH PLYNŮ (25% NEON, 75% XENON) Se ZIRKONIEM

Dostupnost Skladem
3 500 Kč
   
Kategorie Přívěsky se vzácnými plyny
 

Inertní plyny jsou stimulovány kovovou spirálou okolo skleněného tubusu, uvnitř se nachází permanentní magnet, na jehož vrcholu je umístěna kulička zirkonia. Tím se vytvoří vířivé energetické pole ovlivňující aurický obal člověka. Nosíme-li tento přívěsek v kapse, kabelce či přímo na těle, dostáváme se do přímého kontaktu s energetickým polem inertních plynů. Směs plynů je v tubusu hermeticky uzavřena, takže nedochází k únikům a tím je zaručena funkčnost přívěsku na neomezenou dobu. 

Zirkonium je šedý až stříbřitě bílý, kovový prvek. Je supravodič a vyznačuje se mimořádnou chemickou stálostí. Protože zirkonium se v živých organizmech chová zcela inertně, slouží jeho slitiny pro výrobu implantátů kloubních náhrad a podobných aplikací.

Nositelé tohoto přívěsku v budou silně vyzařovat svoji sexualitu a erotičnost. Probudí se v nich skrytý potenciál přitažlivosti, sebevědomí a vytvoří se kolem nich energetické pole zvláštního fluida Budou intenzivně prožívat erotické hrátky, tělo bude citlivější a snadněji dosáhnou orgasmu. Tato směs inertních plynů také obnovuje ztracenou plodnost, u mužů se zvýší životaschopnost a aktivita spermií. Sexualita úzce souvisí s vitalitou a silným životním nábojem.

Dodací lhůta min. 14 dní. Zasíláme poštou.