Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

SPÁNEK

 

SKLENĚNÝ TUBUS NAPLNĚNÝ HELIEM A S FASETOVANÝM ŽLUTÝM KORÁLKEM ZIRKONIA

Dostupnost Skladem
3 500 Kč
   
Kategorie Přívěsky se vzácnými plyny
 

Inertní plyny jsou stimulovány kovovou spirálou okolo skleněného tubusu, uvnitř se nachází permanentní magnet, na jehož vrcholu je umístěna fasetovaná žlutá kulička zirkonia. Tím se vytvoří vířivé energetické pole ovlivňující aurický obal člověka. Nosíme-li tento přívěsek v kapse, kabelce či přímo na těle, dostáváme se do přímého kontaktu s energetickým polem inertních plynů. Směs plynů je v tubusu hermeticky uzavřena, takže nedochází k únikům a tím je zaručena funkčnost přívěsku na neomezenou dobu. 

Zirkonium je šedý až stříbřitě bílý, kovový prvek. Je supravodič a vyznačuje se mimořádnou chemickou stálostí. Protože zirkonium se v živých organizmech chová zcela inertně, slouží jeho slitiny pro výrobu implantátů kloubních náhrad a podobných aplikací. Fasetovaný znamená broušený do plošek.

Helium výrazně ulevuje od nespavosti. Pokud tedy máte potíže s usnutím nebo se často během spánku budíte, použijte tento přívěsek s heliem. Helium má navíc některé antivirové vlastnosti, a v přítomnosti helia se zvyšuje životní síla. Také má uzemňující charakter. Tento plyn existuje nejen na fyzické úrovni, ale je schopné přejít i do jiných rovin existence. Hélium je hlavní látka, kterou naše slunce využívá v procesu odstupňování vyšších vibračních úrovní do více trojrozměrné základny.

Dodací lhůta min. 14 dní. Zasíláme poštou.