Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Proč nám ET nepomohou

Mnoho z nás se upíná k myšlence, že ET se už nemohou dívat na ten svinec, který jsme si tady nadělali, přistanou se svými loděmi (nejlépe na trávníku před Bílým domem či na Rudém náměstí), vlítnou na zkorumpovanou elitu, odvezou je na vesmírnou trestaneckou kolonii a na Zemi nastane ráj.

Tento scénář se s největší pravděpodobností hraničící s jistotou nestane. Proč?

  1. Svinec jsme si nadělali sami a sami si ho také musíme vyčistit
  2. Pravděpodobně by po přistání schytali dávku z kalašnikova či z jiné zbraně pod vedením našich zelených mozků
  3. Pokud bychom je zčerstva nezlikvidovali, odvezli bychom je do tajných podzemních zařízení, kde bychom je "zkoumali", 
  4. Nebo bychom nestihli ani jedno, protože by během pár minut v našem toxickém prostředí zkolabovali
  5. Respektují kosmický zákon o nezasahování do méně vyspělých civilizací
  6. I mimozemci  nepomáhají jen tak pro něčí krásné oči, ale sledují své vlastní zájmy

 

ufo bílý dům

 

Jiná situace by ovšem nastala, kdybychom jako civilizace o pomoc požádali. Což se nestane, protože, ti, co o jejich existenci vědí, zároveň i drží moc nad ostatními a přeci si sami pod sebou neodříznou větev. Nu a ostatní o jejich existenci nemají ponětí a tudíž je ani nemohou požádat. Dost patová situace. 

Takže sedí ve svých vesmírných vehiklech a sledují, co uděláme. (Ne)pomoc od ET se netýká pouze civilizace jako celku, ale také jednotlivců. Ti, kteří mají mimosmyslový kontakt s mimozemskými bytostmi z různých vibračních úrovní potvrdí, že pomoc z jejich strany je pouze mentální inspirace na energoinformačním poli. Tyto inspirace nejsou typu: dělej to a to, protože to bude mít za následek to a to. Většinou se jejich "rady" omezují na informace typu: vnímej příležitosti. A na to většina z nás přišla i bez nich. Výše uvedené lze shrnout do jedné věty:

NIKDO NÁM NEPOMŮŽE, MUSÍME SI POMOCT SAMI

Na individuální úrovni nám nepomohou nám totiž ani přednášky, ani kurzy, ani naši učitelé a guruové a ve finále nám nepomohou ani knihy. Je to o nás - najít svoji cestu a jít po ní. Je to práce a dril. Jsme ochotni slevit ze svého pohodlí a drilovat?