Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Sesterstvo růže

chrámová ŠKOLA ŽENSKÝCH mystérií

Sesterstvo růže znak

Učení Sesterstva růže  vzniklo z centrálních paprsků, centrální civilizace. Je to první vysoce duchovně vyspělá civilizace, která se vyvinula v centrální oblasti této galaxie a byly jisté bytosti, patřící k této centrální civilizaci, které toto chápání šířily a šířily světlo Bohyně po galaxii a jedna z těchto bytostí přišla na planetu Zemi v Atlantidě a v atlantské době vytvořila Sesterství růže. V Atlantidě existovalo mnoho chrámů Bohyně a jejich účelem bylo ukotvit přítomnost Bohyně na planetě a poté, co Kabala chrámy zničila, byla tato rovnováha narušena a tato nová nerovnováha měla vlastně za následek zničení Atlantidy. A poté byly skupiny Sesterství v mnoha zemích. Jejich školy mysterií se snažily udržovat nejvyšší možnou rovnováhu. Nyní přišel čas, abychom obnovili tuto ženskou přítomnost a vytvořili nové skupiny Sesterství růže, protože je to velmi důležité pro dobu události. Takže bych chtěl požádal, co nejvíc lidí, aby na planetě takové skupiny vytvořili, aby se pravidelně scházeli na fyzické rovině a aby zakotvovali energii Bohyně na planetě jak nejvíce to jde."(Cobra)

V naší škole ženských mystérií jdeme ještě hlouběji. Spojili jsme totiž dvě starobylé větve mystického učení o ženské sexualitě - atlantskou a lemurijskou. To nejvzácnější z obou linií jsme zkompilovali do výjimečného učení, které přesahuje rámec běžně vyučovaných praktik sexuální magie. Nyní jsme dostali svolení otevřít tuto mysterijní ženskou školu v Čechách, v srdci Slovanů. Doba právě uzrála.

Práce se sexuálními energetickými poli je dlouhodobý proces, je to vlastně mnohastupňová cesta, která je završena titulem chrámová kněžka. Nelze očekávat, že po absolvování jednoho semináře budu ovládat sexuální magii a budu si cokoliv zhmotňovat. Ani by to nebylo žádoucí, protože moc vládnout energetickými poli v sobě nese i velkou zodpovědnost za činy a skutky, které za mnou zůstávají. Spolu s dovednostmi sexuální magie musí rovnoměrně růst i naše duchovně vibrační úroveň. Je to dlouhá, ale radostná cesta plná rozkoše, krásných okamžiků, sdílení se a nesdělitelných zážitků. Je to duchovní cesta těch nejvyšších chrámových kněžek, doslova osobní růst přes vlastní sexualitu.

Každá žena je vlastně kněžka, jenže o tom většinou neví. A to jí staví do role nevědomé milenky a matky, která jen povrchně pluje po hladině a nechá se zastínit energií svého muže. Co kdybychom vystoupily ze stínu mužské energie a objevily se před nimi v celé své kráse a vznešenosti? Naši muži se budou na nás s údivem a úctou dívat a budou si říkat - jak to, že jsem nevěděl, že mám vedle sebe bohyni? Naše erotika, naše vybuzené energetické pole si muže k sobě přisaje, doslova se v nich ti naši páni budou koupat. A víte co? Zapomenou na války, rvačky a destrukce. Nebudou hledat rozptýlení jinde, protože ve vás budou mít všechnu rozkoš světa, kterou si kdy přáli.

Sexuální magie je umění, které jsme kdysi všechny používaly, máme to ve své buněčné paměti. A také máme odkazy našich dávných statečných předků, kteří pro nás odkaz sexuální magie uchovali. Pojďme se k této silné duchovní cestě vrátit, protože když se my, kněžky, spojíme, dokážeme víc, než si dovedeme představit.

Chrámová škola není o několika za sebou jdoucích seminářích. Je to osobní cestě. Je to žít svoje poslání, je to každodenní uvědomování si kněžky v sobě. Je to být posvátnou prostitutkou, tvůrkyní života.

 V chrámové škole ženských mystérií se vyučuje se formou víkendových seminářů a to jak v teoretické tak v praktické rovině. Navazujeme tak na poslání kněžek starých civilizací, do kterých se prolíná učení Slovanů. Učíme se poznávat svoje tělo, správně se o něj starat, čistit se na fyzické i jemnohmotné úrovni a pracovat se svojí sexualitou jako nejvíce tvůrčím potenciálem ve Vesmíru. Škola má několik úrovní - od základů sexuální magie po mysteriózní Cestu sedmi paprsků. Z účastnic těchto seminářů se potom vyprofiluje kněžské jádro působící přímo na Malé Atlantidě. Těchto dvanáct kněžek bude zasvěceno do nejvyšších kněžských mystérií.

 

Schéma vyučování Chrámové školy:

PRVNÍ ÚROVEŇ - ZÁKLADY
 1. První třída - čištění na fyzické a jemnohmotné úrovni
 2. Druhá třída - odstranění vnitřních strachů, mystérium přechodu do vyšších vibračních hladin
 3. Třetí třída - základy sexuální magie, práce s energetickými poli

 

DRUHÁ ÚROVEŇ - ŽIVLY
 1. Zasvěcení do živlu země
 2. Zasvěcení do živlu vody
 3. Zasvěcení do živlu ohně
 4. Zasvěcení do živlu vzduchu
 5. Zasvěcení do živlu éteru

 

TŘETÍ ÚROVEŇ - CESTA SEDMI PAPRSKŮ
 1. První paprsek
 2. Druhý paprsek
 3. Třetí paprsek
 4. Čtvrtý paprsek
 5. Pátý paprsek
 6. Šestý paprsek
 7. Sedmý paprsek

 

VYSOKÁ ŠKOLA - CHRÁMOVÉ KNĚŽKY

Zasvěcení do nejvyšších chrámových mystérii

Vysílání na Svobodném vysílači - Sesterstvo růže - posvátná sexualita

 

ban-sesterstvo_ruze_01

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem