Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Šestý kontakt - Sedmička

Dny po posledním kontaktu jsem nemohla myslet na nic jiného, jenom na Sáru. Jak jí asi je? Jak se jí hojí rány? Vrátí se jí její schopnosti? Prováděla jsem každodenně zodpovědně cvičení, která mi uložila. Nebylo to jednoduché, moje ego se často bouřilo a našeptávalo mi - máš tohle zapotřebí? Vykašli se na to, kdoví, jestli to na tebe Sára neušila.. Vytrvala jsem i přes námahu, slzy a bolest.

Po několika dnech, které jsme nechali Sáře na rekonvalescenci, jsme se rozhodli znovu navázat spojení s paralelní realitou. Kanál byl vytvořen celkem rychle a čekala jsem na spojení. Vtom se ozvala nějaká žena, kterou jsme neznali. Ústy Shantiho mi sdělila, že je také z paralelní reality, ale že mi nemůže říci svoje jméno, prý jí mohu dát jméno jaké já chci. Tak jsem ji pojmenovala Sedmička. Z nejasného rozhovoru jsem získala dojem, že mi nemá co říci, navíc mi sdělila, že cítila volná kanál, tak tam vstoupila ze zvědavosti. Požádala jsem ji, aby opustila kanál, a Sedmička, ač se jí zjevně nechtělo, tak učinila. Jakmile se uvolnil kanál, vstoupila do něj entita, která se identifikovala jako Krystalické Vědomí reality. Na otázky na paralelní realitu nám odpovídalo v podstatě stejně, jako Sára.

Opět byla několik dní přestávka a jeden den jsme se rozhodli znovu navázat spojení s paralelní realitou. Jen co byl vytvořen bezpečný kanál, okamžitě mi tam skočila Sedmička. Poprosila mě, ať jí tentokrát neposílám pryč, že mi musí říct něco důležitého.

"Dobrá, co tedy máš pro nás důležitého?" Zeptala jsem se, protože její hlas zněl dost naléhavě.

"Jsem z jiné reality Země, u nás je rok 2026," řekla mi Sedmička. Pomyslela jsem si, co se to děje, že se na nás obrací bytosti ze stále stejné reality.

"Od svého otce, který je vysoký mág, jsem dostala znalosti sexuální magie, které se u nás předávala z generace na generaci. Mám dceru, budou jí brzy čtyři roky. Otec udělal před dvěma lety na hoře Říp jakýsi rituál zasvěcení, při kterém jsme já i dcera obdržely nějaké schopnosti související se sexualitou.  Jenže systém tento rituál nějak zachytil a od té doby nás začal ovlivňovat přes čipy, které máme implantované, takže je pro mě čím dál těžší dosáhnout orgasmu. Moje dcera bude muset nejpozději za měsíc podstoupit obřízku, protože všechny ženy od čtyř let musí být obřezané..."

Sedmička ze sebe chrlila informace, že jsem to sotva stíhala vstřebávat.

"Ty jsi také obřezaná?" Zeptala jsem se.

"Ano. Musela jsem na to jít, jako všechny ženy zde. Ale můj otec mi dokázal klitoris ze 70% energeticky nahradit, takže jsem získala zpět skoro všechny svoje schopnosti. Ale nejde mi o mě, ale o mojí dcerku. Nechci, aby byla obřezaná. Jenže podle čipu ji najdou a bude muset jít. Prosím, velmi tě prosím, pomoz mi u dcery odstranit čip."

"A čím bych ti já, z úplně jiné reality, mohla pomoci?" Naléhavost její prosby mě zaskočila. Byl jsem zmatená. než jsem si stačila srovnat myšlenky, Sedmička pokračovala.

"Můj otec mi řekl, že se se mnou spojí nějaká bytost z jiné reality, která mi pomůže. Na toto spojení čekám čtyři roky. Prosím, pomoz mi, moje dcerka nesmí být obřezaná, snížilo by jí to energetiku a ona má v budoucnosti sehrát velmi důležitou úlohu pro své okolí".

Řekla jsem Sedmičce, že se s někým poradím a budu jí brzy kontaktovat. Ale neslibuji, že se odstranění čipu podaří.

Hned, jakmile se uvolnil kanál, spojila jsem se se Sárou.

"Zdravím tě, milá přítelkyně," promluvila Sára skrze Shantiho. Vlastně jsem neslyšela jeho hlas, ale Sáry, aspoň tak mi to připadalo. Zkrátka jsem si povídala se svojí kamarádkou a bylo úplně jedno, že je to prostřednictvím kanálu. Prožívala jsem s ní její příběh.

"Jak se ti daří, milá Sáro?" 

"No, fyzicky je to už lepší, už chodím. Ale psychicky nic moc, připadám si jako mrzák, a někdy si říkám, že by bylo lepší umřít."

"Mám pro tebe novou zprávu, Sáro," promluvila jsem k ní s nadějí, že jí přesunu pozornost jinam, než k jejímu zmasakrovanému tělu. Nastínila jsem jí příběh se Sedmičkou spolu s návrhem, že kdyby se tyto dvě skupiny spojily, měli by všichni daleko větší možnosti a navíc otec Sedmičky, protože je mág, by jí mohl pomoci s energetickým doplněním klitorisu. 

Sáru to velmi zaujalo a požádala mě, abych při příštím spojení vyzvěděla co nejvíce detailů. Nemůže se s ní spojit sama, je to velmi nebezpečné, protože komunikaci by mohl zachytit systém.

"A jak pracuješ na své transformaci do kněžky?" zeptala se Sára už poněkud veseleji. Bylo jasné, že moje vyprávění jí vlilo naději do duše.

Když jsem jí vyprávěla, jak na sobě pracuji, byla velmi potěšena. Prozradila mi další fázi mých praktik, která spočívala v zapojení mých energií do morfické mřížky planety. Od chvíle provedeného rituálu se veškeré moje sexuální aktivity budou zapisovat do morfické mřížky planety (akáša). Jakékoliv uhnutí z mojí cesty mne karmicky zatíží.

Poděkovala jsem jí za informace a podivila jsem se, že vzhledem k jejímu stavu je channelingové spojení dnes velmi dobré.

"Je to tím, že dnes jsou kolem mne všechny ženy z naší komunity a energeticky mne dotují.

Pro dnešek jsme se rozloučily.

 

-  pokračování -