Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Slastné masáže od Liběny

Masáže od Liběny nejsou masáže ve sportovním či terapeutickém smyslu, spíše harmonizace energetických center, aktivace éterického těla pomocí dotyků. Smyslem masáže je dosáhnout stavy uvolněnosti, radosti, libosti, slasti, rozkoše až blaženosti.

DSCN3245   DSCN3246

Masáže probíhají v místnosti, které říkáme svatyně. Místnost je příjemně vyhřátá, zní meditační hudba, hoří svíčky a z aromalampy se line příjemná vůně. Požádám tě, aby sis odložil/a oděv a nahý/á si lehl/a na gauč. Ležíš na břiše a užíváš si zvláštního šimravého pocitu, jak se tvá pokožka setká s okolním energeticky nabitým vzduchem. Svatyně je vyzdobená množstvím energetických zářičů, krystaly a minerály, je zde silné pyramidální energetické pole a vzduch je prosycen částicemi vzácných plynů. Tato mocná energie se nyní setkává s tvojí pokožkou na nahém těle a probíhá interakce s tvým fyzickým a éterickým tělem. Ani já neblokuji vířící energii oblečením a nahá k tobě přistupuji. Začínám se dotýkat tvé hlavy a krku. Prsty jemně masíruji jednotlivé body na hlavě, krku, ramenou a pak dlaněmi přejíždím záda. Na plochu zad rukama vykresluji posvátné symboly, které se přes tvoji pokožku a nervový systém dostávají jako informace tvému vědomí. Dostávám se na zadek a nohy, po nichž jemně přejíždím až k chodidlům a konečkům prstů. Vím, že nohy jsou velmi citlivé. Sice nás drží pevně na zemi, ale občas potřebují odlehčit opačným, vzdušným živlem. Požádám tě, aby ses otočil/a na záda. Cítíš, jak pokožka na přední části těla volně dýchá a cítíš se velmi příjemně a uvolněně. Začínám opět u vlasů a při dotycích pronáším mantry na aktivaci a harmonizaci energetických center, jichž se právě dotýkám.

DSCN3329   DSCN3340

Při masáži je dovoleno vše, na čem se Liběna s tebou dohodne. Jinými slovy, s čím souhlasí obě dvě strany. Samozřejmě si můžeme během masáže povídat a ty mi můžeš říci, zda je ti dotek příjemný, nebo na co se více zaměřit.  Nyní tě pravděpodobně napadne otázka: co když se vzruším, co když mě ovládne touha? Dovol si to. Dovol si být, kým jsi. Poslechni duši, která chce prožívat radost, slast, vzrušení, rozkoš, blaženost. Přesně to duše chce. Vypusť tyto pocity ze sebe ven, dej jim průchod, pošli je kolem celé planety, ať se dotknou všech duší jako zpráva, že lze žít v radosti. Když si to dovolíme.

DSCN3253    DSCN3274

Chceš si to dovolit? Ozvi se Liběně na tel: 603477546 nebo mala.atlantida@email.cz a domluv si masáž.

Po masáži můžeš přispět libovolnou sumou na rozvoj Malé Atlantidy. 

Nebo můžeš využít jiné masérky ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.