Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Vajra channeling

Všechno se děje ve stejnou dobu, najednou a jediný způsob, jak cestovat časem, je na astrální úrovni. Sean David Morton jde tedy zhruba o 100 let do naší budoucnosti, zhruba do roku 2096, který později uslyšíme jako rok 65 nebo 66, protože  kolem roku 2034 se restartoval letopočet..Sean kontaktoval svého vnuka, který je také sám sebou v budoucí inkarnaci. Z rozhovoru vyplynulo, že kontaktovaná osoba žije ve velmi vyspělé duchovní komunitě, nelze ji tedy považovat za typický vzorek obyvatel té doby. 
Následují výňatky z  tibetského časového přenosu provedeného před publikem přibližně 700 lidí v sobotu 27. srpna 1994 v Learning Light Foundation v Anaheimu v Kalifornii. 
Jedná se o velmi nebezpečnou formu cestování v čase , podobně jako posmrtný postup do budoucnosti, ale mnohem intenzivnější, kde se energie duše ve skutečnosti přesouvají a mění. Vždy existuje nebezpečí uvěznění v astrální rovině „ Mimo čas “. Jedná se o velmi tajemství technika, která je jedinečná pro trénink na Black Hat sekty z tibetského buddhismu.

Celý přepis je k dispozici zde. My jsme vybrali jen některé části channelingu, které se nám zdály zajímavé a hlavně souvztažné k dnešní době a dnešní situaci. Tento channeling se odehrál v roce 1994, čili některé předpovědi lze již ověřit. Vypadá to, že naše civilizace v určitém bodu přestoupila na jinou časovou linku, protože popisované události v této časové lince neodpovídají naší realitě. Čili zásadní věci se zatím nestaly. To znamená, že situace v roce 2096 je výsledkem jiné časové linky. To ale zároveň neznamená, že se některé události obou časových linek mohly prolínat.

Kataklyzma a nový kalendář

Naše roky mají 336 až 340 dní. Liší se to, protože jsme v lunárním kalendáři a přizpůsobujeme se 28 lichým denním cyklům Měsíce a Gaia nebo Země je nyní na nové oběžné dráze s novou ekliptikou. „ Nové nebe “, pokud chcete.

Roky začaly znovu po „ době, kdy nebyl čas “. Na planetu zasáhl velký meteor v oblasti, kterou  bychom nazvali Severní Atlantický oceán. A když tato kometa zasáhla planetu, na krátkou dobu vyřadila Zemi ze směru.
 
A v těch letech vládl velký chaos. Až v prvním roce byly hodiny restartovány. A proto k vám přicházím od roku 65. Což by ... Nejsem si jistý, co by to bylo z vašeho počítání. Bylo by to přibližně 100, 101 let vašeho 365denního / ročního času.

Když mluvíme teď, mám 37 let. 

Kometa udeřila hned a hodně z jaderných zbraní se uvolnil v oblasti, která ve starém jazyku byl nazýván Čínu. Nastalo období, kdy vládla nadčasovost, kdy byl nad planetou velký hustý mrak po dobu 7 nebo 8 starých standardních let, a pak na obloze bylo Velké znamení . 

Velké znamení , jak mi bylo řečeno, bylo všech Viman , Dopravních prostředků, řemesel, transportů ... všech velkých Hvězdných lodí Galaktické a Mezigalaktické Federace, které nezasahovaly do naší historie, ale jednoduše se objevily - v tento jeden den v našem roce nula a objevil se na obloze jeden celý den, takže celé lidstvo vidělo, že jsme součástí většího celku. 

Aby celé lidstvo vidělo, že jsme neměli zůstat sami, že se máme k čemu dopracovat. I když nezasahovali, pro mnoho lidí na planetě to bylo velké odhalení.

V tu chvíli změnili naši ekologii. V té době bylo očištěno lidmi z nebe atmosférou těmito mnoha velkými loděmi, které všechny jednoduše vstoupily do této hustoty v jednom konkrétním bodě, a když přišly všechny do jedné hustoty, staly se viditelnými v bodě, ve kterém jsme teď, nebo byli ... stali se viditelnými pro ten jediný sluneční den a přinesli lidstvu velkou naději.

Aniž by zasahovali do naší historie, čistili atmosféru a čistili hodně sazí, špíny a záření, které se v té době a období nahromadily v horních vrstvách stratosféry a ionosféry. Po dobu těchto let, 7 až 8 let starých slunečních standardů, existovalo období, kdy samotná Země byla mimo kurs, kde došlo k velkým změnám.
 

Nevěděli jsme, kdy jsou dny, kdy jsou noci. Po mnoho dní byla černá. Mnoho dní bylo světlo. A v tomto konkrétním bodě stabilizovali oběžnou dráhu tak, že od té doby, kdy byly časové kódy spuštěny znovu, je náš rok, jak tomu říkáte, 336 dní, 24 hodin stále, ale 12 měsíců po 28 dnech (plus několik hodin) za kus, plus zohlednění lunárního cyklu, který samozřejmě není přesně 28 dní.

Immanuella

V roce 2034 došlo k porodu na dnešním mnohem větším ostrově Anglie, poblíž místa zvaného Stonehenge, a to bylo narození Vyvoleného. Kouzelné dítě. To bylo zrození ženy, která se stala naší Královnou, ženy, která se stala vůdcem naší planety.

Říká se jí Immanuella a ona, bez slov, která mám, byla považována za královnu.

Měla skvělou technologii. Dokázala rozbít kódy kolem přeskupení fyzické hmoty. Její symbol byl Ank and the Staff of Ra , který používala jako zařízení, která jí umožňovala směrovat energii z Archy smlouvy a uspořádat určité druhy hmoty; změnit uspořádání určitých typů struktur. Měla přístup ke starým způsobům a do svého království přišla ve velmi, velmi mladém věku.
 

Ve věku pěti let byla naplněna mesiášským vědomím . Ve věku 7 let byla uznána a korunována. 

Takže při jejím narození, v nule, což byl stejný den, kdy se objevily velké lodě, jsme restartovali naše hodiny a nyní jsme v 58. roce její slavné vlády, v roce 65 AI. (Po Immanuelle nebo po Vtělení .)

Politické uspořádání a EM puls

Oblast, ve které žiji, se nazývá národ / země / stát Nový Jeruzalém, ale byla tvořena řadou těch, které se v té době nazývaly státy, jako Kansas a Nebraska a Iowa ve starých ... mnoho z nich místa ... jména přestala existovat dávno, dávno ... ale nyní existuje třináct různých národních států, které jsou nezávislými zeměmi. 

Ve středu a na západě je stále velká část Kanady . Většina z toho, co bylo na východě, však byla zaplavena a na severu ... když póly začaly praskat a tát ... když Země začala stále více a více vycházet z harmonie a když byla umístěna zpět ; už nemáme to, co se dříve nazývalo extrémní nakloněná osa. 

Že planeta je na sever / jih - teď přímo nahoru a dolů. A tolik ledovců, jak na severu, tak na jihu, a také mnoho částí severských a skandinávských zemí se také začalo roztavit, a tak, když se to stalo, byla po mnoha masivních zemětřeseních velká tundra, která byla pod velkou vodou. a po válce, která trvala asi 27 vašich starých standardních let, a tato velká válka si vyžádala mnoho různých oblastí a změnila hodně politické povahy tohoto kontinentu, ve kterém nyní žijeme.

Dovolte mi vysvětlit: existovaly velké knihovny znalostí, které byly umístěny do magnetických zařízení, vašich počítačů a databází, a kdy mnoho pozemských změn začalo a když udeřily meteory a v posledních velkých atomových požárech byla tato zařízení jednoduše vymazána - a ztráta znalostí a dopisů z vašeho času do našeho času byla zničující. 

To, co teď víme, bylo pohřbeno. Mám toho hodně, co pochází z deníků mého dědečka, kde se ty zachránily, když žil, protože s sebou nosil mnoho knih, do kterých každý den psal, a těch bylo zachráněno; takže mám nějaké znalosti o tom, co se od této doby stalo, ale mám také několik otázek, na které bych se vás chtěl nyní na věci zeptat. Proto je tento druh cestování pro mě poučný a stojí za to podstoupit riziko.

Když na tomto kontinentu začaly velké občanské války , nebylo jídlo. Temní ovládli velkou kontrolu od těch, kteří vládli v této zemi, která udržovala jídlo před mnoha lidmi za účelem kontroly, za účelem moci, a tisíce šly k starším z různých kmenů Red Elder, protože jako jediní zůstali, kteří měli semeno, které mohlo růst , které nebyly ozářeny ani geneticky upraveny.
 

Právě kvůli tomuto velkému hladomoru, který zaplavil zemi hojnosti, se moje město New Omaha stalo středem světa, o které se dnes jedná, protože si zde stále zachováváme schopnost pěstovat většinu potravin, které se šíří po celé planetě.

I nyní je důvodem, proč zde musíme udržovat duchovní společenství, protože máme odpovědnost za to, abychom v této době nakrmili velkou část světové populace (0065). historie říká, že v tuto chvíli bylo na planetě několik miliard.
 

Máme zodpovědnost za to, že budeme hodně pěstovat potravu této planety, a tak se Red Elders , ti, kteří zde byli původem, stali mnoha našimi vůdci a ukázali nám staré cesty.

Kalifornie je však stále zde. Je součástí většího státu zvaného Calineva , který je součástí toho, co zbylo ze staré země, městského státu Kalifornie a částí toho, čemu se říkalo Nevada, a částí spodních částí toho, čemu se za starých časů říkalo Arizona. .
Z jižní části Jižní Ameriky došlo k velkým prasklinám, které začaly praskat na západním pobřeží. Ty přišly bezprostředně po erupcích mnoha sopek.
 

Erupce sopek na pacifickém severozápadě, erupce sopek v částech Mexika, které jsou nyní pod vodou, erupce sopek na špičce nové zemské masy, kde se nyní usazují mnozí, kterým říkáme Nová Atlantida , v oblastech, které kdysi byly zvané Bermudy a Malé Antily a oblasti, které jsou nyní řetězcem ostrovů, kde kdysi byla Florida. Florida je nyní pokračováním tohoto ostrovního řetězce.
Střední část Ameriky je nejméně změněna z těchto mnoha změn. Kalifornie je v mé době stále tady. Rozbil se na tři velké ostrovy, z nichž existují vodní toky, které vedou přes střední část této země, a velká města, která byla na pobřeží, však byla zničena 
(viz „ Budoucí mapa světa - případné změny Země “ ) .Město Los Angeles v mé době stále existuje. Na pobřeží již není San Francisco, ale přesunulo se do vnitrozemí o 50 mil.Město Old Seattle je nyní ve středních částech tohoto státu, kterému se říkalo Washington, ale celá tato oblast se nyní nazývá Eden, což je kombinace starých států takzvaného Washingtonu a Oregonu.

Právě zde v NAU došlo k nejmenším ztrátám na životech na celé planetě. Byly tu dvě velké zlomeniny ... na západě San Andreas a podél zlomové linie Nového Madridu na východě. Došlo k zaplavení místa Shumosh (Washington, Oregon) a zaplavení na tom, kterým byla Florida, aby vytvořilo cestu pro vzestup nového kontinentu, který se nazývá Nová Atlantida.

Všechno se to děje po delší dobu asi 40 let, počínaje vaším rokem 1998. Jste tím, čemu říkáme „ The Exodus Generation “. Staré San Francisco mělo jedno zemětřesení těsně před rokem 2000, bylo přestavěno a další ho zničilo, myslím, 2006.
Los Angeles bylo otřeseno, ale větší zlomenina nastala až ... (myslí si, mnul si čelo), věřím, 2010. Vím, že na konci roku 2012 je strašná sprcha meteorů .

Jeden velký asteroid se roztříští ve vyšších vrstvách atmosféry a prší dolů „řeka ohně“, jak se jí říkalo. Současně také dochází k obrovskému rušení elektromagnetického pole Země, které vážně ovlivňuje lidský mozek a čistí většinu počítačových databází planety.

Následuje výčet válek, konfliktů a katastrof....

KYBORGOVÉ

V těchto válkách to bylo proto, že tyto federální síly útočící na země (státy) neměly dostatek mužů, aby mohly utlačovat celou Velkou zemi (USA), a tak existovaly továrny, kde se vyráběly lidské bytosti , a to se stalo velkým konfliktem s těmito jednotlivci, kteří byli pěstováni v tancích. Men in Black , nebo muži z černého , protože oni přišli být nazýván. Byli chladní, obrovští a bezcitní a neměli v sobě žádné duše, s neživými zlatožlutými očima. To byl vedlejší účinek léků, které byly podávány přímo do mozku, což jim dodávalo nadlidskou sílu a dělalo je poslušnými příkazů svého pána. 

Z nich nevycházely žádné barvy; žádná aura, která pochází z těchto bytostí. Takže skutečně existovala temnota, která z nich vyzařovala. Ti, kteří měli vyšší duchovní povahu, je tedy snáze zjistili a dědeček byl součástí velké skupiny lidí, kteří museli v jednom okamžiku česat krajinu, aby našli ... stvoření ... a zabili je.

To byly klony . Geneticky vytvořená stvoření, která najednou pocházela z nádrží a tanků temných Federálních sil , tento nový světový řád, jak jej nazýváte, převzal a ovládl a zničil velkou část Velké země, a to byl útlak, který byl kladen na lidi.
 

Museli lovit jako zvířata; tito zlí divokí zabijáci, kteří poté, co byla zničena i ta velká zlá síla, žili v jeskyních, žili v lesích, způsobovali velký teror, velký chaos po celé planetě.

Před velkou válkou došlo k masovému pokusu o konfiskaci zbraní, kde mnozí zůstali bezmocní před muži černých a mnozí ve velkých městech zemřeli hladem, protože se nemohli bránit a neměli přístup k jídlu.
 

Z toho, co jsem četl v denících dědečka, az příběhů babičky došlo k velkému odzbrojení, což byla strašná tragédie, protože mnozí, kteří by kvůli tomu nezemřeli. Prakticky všechna hlavní města byla hned po tom, co se to stalo, podřízena maršálovým zákonům , ale brzy poté, co se federální síly zhroutily. To je to, co byl zodpovědný za rozpad těchto sil: Tam byl obrovský stoupá ze všech lidí tady, kteří bojovali za svou svobodu a oni zjistili, že po úvodních bitvách, že když oni začali chápat, že síla existovala v nich

Nakonec byli poraženi, ale pouze silou každé z nezávislých zemí a národních států, které povstaly, a také masivními přírodními katastrofami, zemětřeseními, povodněmi a chaosem, byla zlomena velká část síly zla, takže i když toto je dobou velké smrti a velkého šílenství, je to také doba velké přestavby a velké svobody, protože komunita, ve které nyní žiji ... vděčí za svoji existenci právě tomuto období.