Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Vypínejte na noc wifi

Mnozí z nás se domnívají, že zánik lidské civilizace proběhne prostřednictvím nějakého globálního konfliktu, jadernou válkou či kataklyzmatickou událostí. To by bylo příliš "jednoduché" a příliš definitivní. A příliš zřetelné. Naši temní vládci mají daleko lepší metody. Skryté metody. Plíživější metody. Takové nástroje na naši eliminaci a ovládání, které fungují jako žába ve vodě. Tento fenomén spočívá v tom, že když hodíme žábu do horké vody, vyskočí. Avšak pokud ji dáme do studené vody a postupně zahříváme, žába nevyskočí, ale uvaří se. A my se už vaříme. O různých metodách ovládání lidí píšeme ZDE

5G

Jak se přibližuje bod konvergence, systém vytahuje nové a těžší kalibry. Příkladem budiž nová internetová a komunikační 5G síť, o které je odborný článek s analýzou důsledků ZDE a ZDE.  Z uvedených článků vyplývá, že mikrovlny, které se budou šířit z hustě rozmístěných přenašečů signálu, budou na lidský organismus působit podobně jako mikrovlnná trouba. Budou působit destruktivně, ale ne zase příliš rychle, aby si toho obyvatelstvo všimlo teprve tehdy, až bude celá síť postavená a nebude z toho úniku. 

Další funkcí 5G frekvencí bude ovládání všech mikročipů, které budou v dosahu. Nejen těch, které si někteří dobrodruzi už nechali chirurgicky vpravit do těla, ale i nanovláken, které máme v sobě všichni. Bohužel opravdu všichni. Tato nanovlákna jsou do atmosféry rozptylována pomocí rozprašování z letadel. Dostávají se do organismu nejen vdechováním, ale i pitím kontaminované vody a konzumací kontaminovaných potravin. Bohužel mají schopnost vniknout do těla i přes pokožku. Možná jste si všimli, že se vám dělají na kůži neobvyklé hnisavé boláky. Imunitní systém organismu se snaží těchto umělých parazitů zbavit a vylučuje je hlavně přes pokožku. 

morgellony

Nakonec obrázků s morgellony je na internetu spoustu. Otázka je, proč se tato reakce těla u někoho projeví a u někoho ne. Tato nanovlákna jsou totiž předprogramovaná tak, aby se stahovala k určitým frekvencím, které vyzařuje elektromagnetické pole člověka - čili aura. Jak víme, s duchovním probouzením člověka se frekvenčně mění i jeho aura. Nepodceňujme naše milé vládce, oni toto všechno vědí, Takže hlavním cílem nanoútoků jsou hlavně ti jedinci, kteří již začínají chápat, o co tady jde. Tyto jedince je potřeba přednostně zlikvidovat či zmanipulovat. Tato živoucí přenosová optická vlákna reagují nejen na 5G signál, ale do určité míry mohou být ovládána i stávající wifi sítí. 

Jak jsme se dozvěděli, přes wifi signál lze ovládat lidské vědomí již nyní a to i ve spánku.  Frekvence vstupují do vědomí i ve snové bázi a modulují nám mysl. Vypínejte proto na noc všechny wifi zářiče. Šiřte informace mezi své známé a přátele. Nenechme se ovládat. Nedovolme jim udělat z nás bioroboty. Jakmile se to stane, už nám nic nepomůže, protože si už nebudeme uvědomovat, že jimi jsme.