Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Zahoďme kalhotky

Zahoďme prádlo

Ženy, zahoďte kalhotky! Sex není jediný důvod proč je sundat.

Pro většinou moderních žen jsou kalhotky esenciální součástí jejich oblečení. Dá se říci, že si většina z nich neumí představit, že by odešla z domu bez nich! Ve skutečnosti jde ale o zcela novodobou (moderní) invenci, která v dávné historii nemá běžné opodstatnění.

knickers

Během viktoriánské éry nosily ženy „kalhotky“ – spodní prádlo, které svým tvarem připomínaly kalhoty. V pase byly stažené provázkem a rozšiřovaly se do boků. Kalhoty byly v rozkroku zcela otevřené, aby bylo umožněno správné proudění vzduchu. To bylo v té době považováno za mnohem hygieničtější. Sešitý rozkrok přišel až s francouzskými kankánovými tanečnicemi, které vyhazovaly své nohy do vzduchu, aby jim bylo vidět do rozkroku.

Spodní prádlo začalo nabízet ženám různé funkce užití jak z pohledu módy, tvarování těla, hygieny (menstruace?) a nebo společenských konvencí.

drop-your-drawers-thomas-saliot3

Od 19. století po současnost se spodní prádlo vyvinulo od těžkých kalhotových nohavic až po tanga. (Aneb jak se říká na Slovensku: Tri niti v riti.) Podle diktátu všudypřítomných módních trendů, jak se zkracovaly délky oblečení, zkracovalo se i spodní prádlo – kalhotky.

Masivní výroba kalhotek se objevila až s příchodem průmyslové revoluce na počátku 20. století. V současné době má oděvní průmysl specializující se na intimní části těla hodnotu přes 710 miliard korun. Z této astronomické částky je zjevné, že ženy utrácejí tuny peněz za své spodní prádlo. Ale co když jsou tyto nabírané, krajkové doplňky ženského oblečení spíše na škodu než-li k užitku?

Šest důvodů, proč zahodit kalhotky

drop-your-drawers-thomas-saliot5

Prevence proti infekci
Nošení těsných kalhotek, zvláště během menstruace, zabraňuje přirozenému proudění vzduchu, vytváří navíc umělé teplo a pot v oblasti vagíny. To vše může způsobit nepříjemný zápach, infekci a opruzeniny.

Když už opravdu musíte nosit kalhotky, vyvarujte se syntetickým vláknům. Také se vyvarujte použití kalhotek se švem uprostřed. Můžete si tak narušit rovnováhu bakterií mezi análním otvorem a pochvou.

Netvrdím, že když nebudete nosit kalhotky, tak se všechno vyřeší. Rozhodně tím ale podpoříte dobrou věc v rámci prevence!

Lepší tok energie chi
Chi (nebo též vitální životní síla), pokud je jí umožněno volně proudit, udržuje vaše orgány zdravé a funkční – včetně našich pohlavních orgánů. Nošení kalhotek blokuje tok chi do dělohy, což způsobuje stagnaci sexuální energie v těle.

Prvence proti celulitidě
Kromě proudění chi brání kalhotky volnému prodění toku krve a živin skrze lymfatické žlázy. Tohle vše má na svědomí následnou celulitidu.

Zlepšete svoji sexualitu
Správné fungování krevního oběhu je esenciálním základem pro silný sexuální apetit – sexuální touhy a celkovou sílu prožitku vaší sexuality.

drop-your-drawers-thomas-saliot4

Větší vlhkost
Čím více se uvolníte, tím lépe vám bude proudit poševní sekret. – Tím, že se zbavíte kalhotek, zlepší se vašesexuální touha a tím pádem začne i lépe fungovat přirozená vlhkost pochvy. To má samozřejmě pozitivní vliv na skvělý sex.

Vnitřní síla ženy
Je opravdu hodně sexy, když žena stojí ve své ženské síle. Síla ženy jak uvnitř, tak navenek. Pokud se vědomě rozhodnete vymanit se z všeobecně přijímaných společenských konvencí v oblékání, bude to pro vás a vaše tělo hluboce osvobozující.
Pokud půjdete ven s vědomým malého tajemství, že nemáte na sobě žádné spodní prádlo, posílíte tak důvěru v sebe sama a získáte tak silný prožitek vlastní přirozené sexuality. Možná se budete cítit i trochu nemravně. Ale to je jen strach ze společenských konvencí. Vy jste správně!

Cožpak žena nemá právo se cítit sexy? Cožpak žena nemá právo být atraktivní a přitažlivá?

drop-your-drawers-thomas-saliot6

Pokud stále pochybujete a nejste připravena zahodit své spodní prádlo, zkuste to alespoň doma. Vaše joni (pochva) vám za to bude vděčná. Bude moci konečně volně dýchat.
Dalším krokem by pak mělo být spát nahá (a pokud je to alespoň trochu možné – chodit doma nahá), aby vaše celé tělo mohlo volně dýchat.

Zdroj: https://www.suenee.cz/zeny-zahodte-kalhotky-sex-neni-jediny-duvod-proc-je-sundat/

 Více zde: http://mala-atlantida.webnode.cz/sesterstvo-ruze/zahodme-pradlo/