Setkání na Malé Atlantidě 18,.19.8.2018

Zvláštní vizuální jevy

Tato stránka je věnována zvláštním vizuálním i sluchovým jevům či úkazům, které souvisejí s převibrováním planety do 5.dimenze, s rozpadem matrixu či s otevírajícími se schopnostmi lidských bytostí.

Uvítáme zkušenosti našich čtenářů, které rádi zveřejníme. Pište prosím ZDE.

Příběhy:

Henrietta

Od naší slovenské přítelkyně jsme syšeli příběh, který se odehrál v Košicích před katedrálou sv.Alžběty. Henrietta se svým synem seděla v jedné kavárenské zahrádce a pili kávu. Dívali se směrem ke kašně, na kterou právě skočila toulavá kočka a začala z kašny pít. Kolem procházeli chodci a povídali si. Henreitta se synem se otočili směrem k sobě a něco si chvíli povídali. Když se otočili zpátky ke kašně uviděli, jak tatáž kočka skočila na kašnu a začala pít na tomtéž místě. Kolem začali procházet titíž lidé. Jakoby se realita zasekla a znovu se opakovala. Sotva se Henrietta stačila podivit tomu, co viděla, začala sem přijíždět černá auta s kouřovými skly bez ponávacích značek Z nich vystoupili muži v černém, rozhlíželi se okolo, pak nasedli do aut a odjeli. Je zde potřeba poznamenta, že kolem katedrály je pěší zóna, kam je vozidům vjezd zakázán. Že by chyba matrixu, kterou přijeli ti dobří muži prověřit?

Julie:

Čas od času mívám zvláštní vidění. Před očima se mi najednou objeví kolečko, uvnitř kterého se mihotá něco mezi vzduchem a plazmou. Kolečko je ohraničeno mihotavým okrajem a mění tvar. Někdy se zvětší tak, že mám pocit, jako bych okolní svět viděla za jakousi vodní hladinou. Někdy se rozdvojí nebo se chová jako neuspořádaný plazmatický  útvar.  Pracovně tomu říkám voda. Totéž mívá i můj partner a jevy spolu konzultujeme. Je to snad průzor do jiné reality? Malá hvězdná brána? Kdo máte stejné zkušenosti, budu ráda, když se mi ozvete.